Sony Centeri blogi

8 uut ja suurt PlayStationi mängu, mille saad praegu väga hea hinnaga

"Red Dead Redemption 2" on saanud esimese arvestatava hinnalanguse.

Playstatation 4 jaoks on käimas praegu suur allahindlus Big Games Big Discounts, mis lubab suuri mänge väga odavalt ära anda.

Allahindlus kestab kuni 21. veebruarini ja me valisime sealt välja kaheksa head pakkumist. Need mängud on enamikus üsna värsked ja pole kunagi nii odavad olnud.

1. Battlefield V Deluxe Edition

Novembris välja tulnud eepiline esimese isiku vaates tulistamismäng maksab praegu 39,95 eurot, mis on poole odavam, kui see välja tulles oli.

Mängus on praegu üksikmängu kampaania ja mitmikmäng, aga uut sisu tuleb tasuta kogu aeg juurde ning märtsis on oodata ka Battle Royale mängulaadi nimega Firestorm.

2. Red Dead Redemption 2

See on eelmise aasta vaieldamatult kõige suurem mäng, mille eest ka raha küsiti. Fortnite oli teadupärast tasuta. Rockstari suurte avatud maailma mängudega on selline asi, et nende hind tavaliselt väga kukkuda ei taha.

Seega on isegi üllatus, et see Metsiku Lääne ülipikk eepos, mis on tehniliselt ja graafiliselt väga hästi ja mõjuvalt lahendatud, on juba 28% alla hinnatud ja maksab nüüd 49,95 eurot.

Ei tahaks uskuda, et see veel niipea oluliselt odavamaks muutuks.

3. Spyro Reignited Trilogy

Novembris müügile tulnud Spyro Reignited Trilogy on nüüd veerandi võrra odavam ja maksab natuke alla 30 euro.

Tegemist on kogumikuga, kus leidub kolm Spyro seeria mängu, mis ilmusid esmalt esimesele PlayStationile aastatel 1998 kuni 2000. Mängu pilt on aga tänapäevane ja sa pead juhtima väikest armsat tuldpurskavat lohekest.

Selliseid 3D-platvormikaid tehakse tänapäeval harva ja kokkuvõttes saad sa ühe mängu 10 euroga. Sobib väga hästi ka noorematele mängijatele.

4. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Suvel ilmunud teine kolme mängu kogumik aga on ehk veelgi suurem nostalgialaks. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy toob kokku kolm mängu, mis anti välja samuti esimesele Playstationle ja on Spyro mängudest natukene tuntumad.

Nüüd saad selle kogumiku osta peaaegu poole odavamalt, makstes ainult 21,95 eurot.

Mängud on samuti sobilikud pere noorematele liikmetele, aga võib-olla sa ei mäletagi, et see mäng oli tegelikult päris raske.

5. Yakuza 6: The Song of Life

Yakuza 6: The Song of Life on Jaapani nägemus Grand Theft Autost, aga lisaks kogu sellele avatud maailma möllule võid lihtsalt kassikohvikutes passida ja parkalates hängida.

Palju kiitust saanud mäng on nüüd rohkem kui poole odavam ja saad selle osta 28 euro eest.

6. F1 2018

Viimasel ajal pole vormelimängud enam nii palju fookuses olnud, aga F1 sarja ametlik mäng ilmub siiani igal aastal. Need pole vist ka enam nii populaarsed, sest oktoobris välja tulnud sarja viimane osa on juba 70% odavam ja maksab ainult 20 eurot.

Ja kuulu järgi ei ole see ka üldse väga halb mäng, pigem vastupidi.

7. Just Cause 4

Detsembris ilmunud Just Cause 4 on saanud igasugust vastukaja. Kellele selline avatud maailma üle võlli märul meeldib, neile on see sobinud. Kellele see eriti ei meeldi, neile pole uus mäng üldse peale läinud.

Samas selliseid hullumeelseid mänge, kus saad sõidukite füüsikaga mängida ja tankiga lennata, palju just pole. Mäng on nüüd 35% odavam ja selle eest küsitakse 45 eurot.

8. BioShock: The Collection

Lõpetauseks midagi head ka ajaloo-arhiividest. BioShock: The Collection on 70% alla hinnatud ja nüüd saab 15 euro eest kolm väga head mängu koos kõigi lisadega.

Bioshocki sari on rollikaelementidega esimese isiku vaates tulistamismäng, mis samas keskendub ka avastamisele. Esimeses ja teises osas tuleb avastada veealust linna, kolmandas aga linna, mis ehitatud pilvede peale.

Kõlab veidralt, aga see on äge alternatiivajalugu, kus kõik põhjalikult lahti seletatud.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.