Just need Sony tooted pärjati EISA 2023.–2024. aasta auhindadega

Sony on pühendanud palju aega ja vaeva, et pakkuda parimaid digitooteid alates kaameratest kuni nutitelefonideni. Alati on tore, kui see suur töö end ära tasub ning toode mõne auhinnaga pärjatakse.

EISA on rahvusvaheline organisatsioon, mis koondab tunnustatud tehnoloogiaajakirju, -portaale ning -ajakirjanikke. Nende ühisel nõul ja jõul jagatakse parimatele tarbeelektroonikaseadmetele tunnustust ning selle on neilt 2023.–2024. auhindade jagamisel pälvinud ka mitu Sony toodet.

Parim multimeedianutitelefon: Sony Xperia 1 V

Sony kõige uuem tippklassi mudel pälvis kiidusõnu eelkõige kaamerasüsteemi eest. Xperia 1 V-s on kasutusele võetud uus Exmor T sensor, mis tänu uuenduslikule tehnoloogiale püüab endasse rohkem valgust. See võimaldab oluliselt vähendada pildimüra ning saavutada parema lõpptulemuse.

Telefonil on kolm kaamerat: 48 Mpx põhikaamera, millel 24 mm fookuskaugus ja optiline suum; 12 Mpx ülilainurkkaamera 16 mm fookuskauguse ja optilise suumiga; 12 Mpx telefotokaamera 85–125 mm fookuskaugusega.

Lisaks on telefonil 4K eraldusvõimega 6,5-tolline OLED-ekraan, uusim Snapdragon 8 Gen 2 kiip ja 5000 mAh aku.

Soovi korral saad Xperia 1 V nutitelefoni soetada Sony Centeri e-poest.

Parim täiustatud täiskaaderkaamera: Sony Alpha 7RM5

Alpha 7RM5 seest leiab 35 mm Exmor R™ CMOS täiskaadersensori, millel 61 Mpx lahutusvõime. Kaamera muudab eriliseks tehisintellektil põhinev süsteem, mis teravustab tuvastatud subjektid automaatselt. Tänu sellele on võimalik fookuses hoida nii linde, loomi, liiklusvahendeid kui ka inimesi.

Lisaks võimaldab kaamera filmida 8K eraldusvõimel 24 kaadrit sekundis või 4K eraldusvõimel 60 kaadrit sekundis. 5-teljeline keresisene stabilisaator aitab vähendada loomulikku värinat filmimise ajal.

Kui soovid jäädvustada väga peene eraldusega pilte, saad kaamera osta Sony Centeri e-poest.

Parim sisuloomekaamera: Sony ZV-E1

Spetsiaalselt vlogimiseks loodud Sony kaamera ZV-E1 on samuti tunnustuse osaliseks saanud ning ära märgitud kui parim sisuloomise jaoks mõeldud kaamera.

Sel kergel ja lihtsalt käsitsetaval kaameral on 12,1 Mpx sensor ja Bionz XR pilditöötlusprotsessor. Tulemuseks on väikese müratasemega ning sügava bokeh-efektiga jäädvustused.

4K-videote salvestamisel saab kasutada mitut režiimi, et saavutada professionaalne tulemus. Näiteks Dynamic Active Mode parandab filmimise ajal pildi stabiilsust varasemaga võrreldes kuni 30 protsenti ning funktsioon Framing Stabilizer aitab inimesi ja liikuvaid objekte täpselt kaadris hoida.

ZV-E1 on saadaval Sony Centeri e-poes ilma objektiivita, kuid soovi korral saad selle osta ka komplektis koos 28-60 mm objektiiviga.

Parim objektiiv: Sony FE 20-70mm f/4-0 G

Selle objektiivi muudab unikaalseks asjaolu, et see pakub tavapärasest laiemat fookuskaugust, kuid säilitab suumi selle terves ulatuses. FE 20–70 mm f/4–0 G võimaldab teha suurepäraseid lähivõtteid ning pakub automaatset teravustamist nii piltide tegemisel kui ka videote filmimisel.

Lisaks on see tolmu- ja niiskuskindel ning kaalult kerge. Lähemalt saad objektiivi kohta uurida Sony Centeri e-poest.

Parim tippklassi standardobjektiiv: Sony FE 50mm f/1.4 GM

See G Masteri seeria täiskaadernormaalobjektiiv paistab silma uuendusliku disainiga objektiiviga. Tänu sellele on pildid teravamad, teravustamine toimub oluliselt kiiremini, võrreldes eelkäijaga ning lisaks on võimalik saavutada ka väga ilus bokeh-efekt.

Automaatfookus pakub lisaks kiirele reageerimisele ka fookuse jälgimise funktsiooni. Sony FE 50 mm f/1.4 GM objektiiv on ilmastikukindel – seega hea kaaslane ka keerulistes oludes.

Lähemalt saad ostmisvõimalustega tutvuda Sony Centeri e-poes.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.