Sony Centeri blogi

Kui peaksid just praegu omale uut suurt telerit otsima, siis see Sony lipulaev on sinu jaoks õige

Uue nutiteleri valimisel on põhinäitajateks ekraani suurus, teleri kvaliteet ning muidugi ka kvaliteetne heli. Kõiki neid omadusi arvesse võttes valisime välja ühe mudeli, mis on sobiv just neile, kes otsivad suurema ekraaniga kvaliteetset pildinäitajat nii filmide kui saadete vaatamiseks.

Sony KD-65ZF9 on 65-tollise diagonaali, 4K HDR ekraani ja Direct LED LCD paneeliga, mille eeliseks on isegi otse pealelangeva valguse käes hea kontrastsusega pildi näitamine. Seega kui tahad oma suure teleri paigutada elutoas kohta, kus suurtest akendest vahest ka päike peale paistab, siis see paneel on õige valik.

Tippklassi raud ja sisu

Kuid lisaks heale 4K HDR pildile on tegemist ka muus osas Sony telerite absoluutse tippklassiga: X1 Ultimate pildiprotsessor aitab koos sisseehitatud pildiparandusprogrammiga madalama resolutsiooniga pildi 4K kvaliteedile vastavaks töödelda. Isegi harilik telesignaal töödeldakse selliseks, et 65-tolliselt ekraanilt paistab see 4K väärilise kvaliteediga.

Nagu Sony nutiteleritele kombeks, juhib ka selle mudeli kasutajakeskkonda Android TV, mille eeliseks on suur hulk lisaäppe, mille abiga teleri meelelahutusvõimalusi laiendada. Tuhandetest äppidest leiab selliseid, mis tuttavad nutitelefonist ja tahvlist, kuid ka täiesti spetsiaalselt 4K ekraanidele kohandatud rakendusi, millega vaadata pildi suurusele ja eraldusvõimele vastavaid filme ja muud kohandatud meediasisu.

Puldiks mitu võimalust

Lisaks tavalisele teleripuldile saab selle teleri mängimiseks või menüüde juhtimiseks puldina kasutada ka telefoni või tahvelarvutit. See eeldab WiFi-võrgus püsimist ning ei vaja otsenähtavust – võid helivaljust reguleerida või kanaleid vahetada kasvõi teisest toast. Samuti võib puldi nuppude asemel kasutada ka Google Voice Search hääljuhtimist.

Praegu saab selle teleri 500 eurot odavamalt!

Kõik võib ju kena olla, aga paljude jaoks saab lõpliku valiku tegemisel otsustavaks hind. Sony KD-65ZF9 on hetkel aga 500 eurot tavahinnast odavam, seega on nüüd soodne aeg ka hinna järgi õige valik teha.

Sony telerite suurima valiku leiad Sony Centeri poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.