Sony Centeri blogi

Maailma parimatel mürasummutavatel kõrvaklappidel praegu võimas allahindlus

Möödunud aastal What Hi-Fi? poolt maailma parimateks tunnistatud Sony mürasummutavad kõrvaklapid WH-1000XM3 on nüüd saadaval võimsa soodustusega: -29% tavahinnast. Ka teised Sony kõrvapealsed mürasummutavad klapid WH-CH700N on praegu odavamad -20% ning kui eelistad kõrvasiseseid klappe, siis on sellelgi puhul olemas väga hea hind.

Mürasummutavad klapid on kasuks nii kodutööl kui kontoris ja kui taas reisima saab hakata, siis aitavad need ümbritsevat taustamüra efektiivselt eemaldada ükskõik millises kärarikkas keskkonnas ringi liikudes. Kui vajad kodus keskendumist ja teistest eraldumist, siis Sony kõrvaklappidega ei pea kaugele eralduma, vaid saad keset suuremat melu oma asjadele keskenduda.

Sony WH-1000XM3 – hind praegu 269,99 eurot (-29%)

Maailma parimateks tunnistatud klappidel on lisaks tippklassi mürasummutusele, mida saab puutetundlikult pinnalt juhtida heli tõkestavaks või läbilaskvaks, ka ülihea aku tööaeg – 38 tundi. See tähendab, et võid üsna pikka aega laadimata hakkama saada. Laadimine omakorda käib kiiresti – 10 minutit laadimisega annab 5 tundi kasutusaega.

Sisseehitatud mikrofoniga teed kvaliteetseid mobiili- või veebikõnesid, millel mikrofon samuti taustamürasid vähendab.

Sony WH-CH700N – 119,99 eurot (-20%)

Need on soodsad kõrvapealsed juhtmevabad ning sisseehitatud mikrofoniga kõrvaklapid, mille aku kestab 35 tundi. Kvaliteet on nendegi klappide puhul Sonyle omaselt üsna tipus, mürasummutus on digitaalne ja bassid võimsad.

Mugavad ja pehmed kõrvapolstrid lubavad muusikat kuulata või tööd taustamüradest vabana teha väga pikka aega.

Sony WF-1000XM3 – 219,99 eurot (-12%)

Paljudes olukordades on kõige mugavamad väikesed juhtmevabad kõrvasisesed klapid, mida saab laadida mugavast laadimiskapslist ning kasvõi taskus kaasa võtta.

Sony WF-1000XM3 on omas klassis samuti Sonyle omaselt maailma ühed parimad mürasummutusega kõrvasisesed klapid, mis püsivad kindlalt kõrvas tänu spetsiaalsele disainile ja vahetatavatele otsikutele. Akud kestavad väikestel klappidel iseseisvalt 6 tundi, laadimiskarp lisab omakorda 18 tundi. Kui kasutad mõne aja ning paned klapid ära laadimiskarpi, laevad need magnetkinnitusega paigal olles kiiresti täis ja võid niimoodi kasutada üsna pikalt. Heli saab juhtida väliselt puutepinnalt puudutuste ja viibetega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.