Sony Centeri blogi

Need head igaks olukorraks sobivad Sony kõrvaklapid saab “Musta müügiga” nüüd eriti soodsalt kätte

Kõrvaklappide ostuks on praegu kõige sobivam aeg, sest kingituseks või iseendale ostetavad klapid on praegu hea “Musta müügi” hinnaga. Valikust leiab sobiva mudeli igaks elujuhtumiks – nii lihtsalt muusika kuulamiseks, kodutööks, reisimiseks kui spordiks.

Sony WH-XB900N – kui meeldivad mõjusad bassid

Kõrvaklapid pakuvad erinevaid helipilte – mõned keskenduvad kõne paremale esitamisele, mõned klassikalise muusika detailidele. See kõik on samuti oluline, aga leidub ka selliseid muusikastiile, mille oluline omadus on mõjusa, tugeva bassi korralik väljamängimine. Helikvaliteedis Sony Bluetooth-ühendusega kõrvapealsed Extra Bass kõrvaklapid WH-XB900N järeleandmist ei tee, aga suured kõlarielemendid ja algoritmide tugi toovad just madalad sagedused moonutusteta esile. Mobiiliäpis on veel eraldi võimalus basse kas rohkem esile tõsta või vaigistada.

Kui basside vahele veel väline müra pääseb, siis selle saab eemaldada klappide digitaalse mürasummutusega.

Lisaks on kõrvaäärsed ümbrised pehme polstriga ja mugavad kanda isegi pikemat aega. Aku selles osas takistusi ei tee, sest kestab ühe laadimisega kuni 30 tundi.

Muusikat saab juhtida puutetundlikult pinnalt klappide välisküljel, sisseehitatud mikrofon annab edasi häälkäsklusi nii Amazoni kui Google´i virtuaalassistentidele.

Klapid sobivad hästi reisile, sest need on kokkuklapitavad ja võtavad kotis vähe ruumi. Pikk akuaeg teeb hea bassiga Sony kõrvaklapid mugavaks nii pikkadel lennureisidel kui keskendumist vajavate tööde ajal kuskil kohvikus.

Sony WH-XB900N saab praegu kätte ülihea “Musta müügi” hinnaga – alla on lastud hinnanumbrit koguni 48%.

Sony WF-1000XM4 – mugavad spordi- ja koosolekuklapid

Kui tahad kompaktseid, hästi kõrvas istuvaid ning vajadusel ka spordiks sobivaid kergeid kõrvaklappe, siis need peaksid olema hea valik. Tegemist on Sony laadimiskapsliga ja mürasummutusega kõrvasiseste kuularitega, mis said uue põlvkonnaga täienduse nii disainis kui ka sisemistes omadustes.

Need istuvad nüüd kindlalt kõrvas ja peavad vastu ka kerget sörki tehes, kukkumata kõrvast välja. Samas aitab mürasummutus ja vastav mikrofonide süsteem vastu võtta kõnesid, pidada koosolekut ja anda häälkäsklusi Google Asistantile selgelt ja segamatult.

Klappide veekindlusklass on IPX4, mis tähendab, et korpus peab vastu pritsmetele ja higile, trenni tehes saab neid julgelt kasutada. Vaid lausa vee sisse ei tohiks klapipaari pista.

Aku kestab kuni 12 tundi, laadimiskarp lisab veel 24 tundi.

“Musta müügi” hinnaga saab need Sony mürasummutavad klapid praegu kätte 18% odavamalt.

Sony WH-1000XM4 Hi-Res kõrvaklapid tõelisele muusikagurmaanile

Kui oled otsimas kingitust tõelisele muusikagurmaaniule või kui oled ise just selline, siis need Sony klapid on kindel valik, millega niisama alt ei lähe. Tegemist on näiteks audioportaali What Hi-Fi? ja teistegi tuntud testijate poolt tunnustatud aasta parimate kõrvaklappidega omas klassis. Mürasummutust on võrreldes eelmise, XM3 põlvkonnaga muudetud 20% tõhusamaks uute algoritmide ja signaalitöötlusega, kuid lisaks saab nüüd ka aku ülikiirelt täis – 10 minuti laadimisega tuleb juurde 5 tundi kuulamisaega.

Seadet on võimalik korraga ühendada kuni kahe erineva seadmega – näiteks arvutist muusikat kuulates saad hetkega mobiilist tulevale kõnele vastata, ilma et peaks läbima tülikat Bluetoothi uuesti ühendamise protsessi.

Puudutusega saab muusikat vaigistada ja kuulda selgelt ümbritsevaid hääli, aga kui juhtud kuulama kehva kvaliteediga heli, siis klapid teevad selle kvaliteetsemaks sisseehitatud DSEE Extreme´i heliparandusega.

“Musta müügiga” saab need head kõrvapealsed klapid kätte nüüd 26% soodsamalt.

Sony Centeris on praegu “Musta müügiga” hinnad all kuni -40%. Vaata lähemalt kõiki pakkumisi siit. “Must müük” kestab 29. novembrini.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.