Sony Centeri blogi

Playstation koos mänguga – neli head komplekti, millega saad kodus kohe mängima hakata

Kui oled kodus ja tundub, et neil päevadel hakkab igavaks muutuma, võid alustada Playstationiga kasvõi kohe – selleks on sobiv tellida komplekt mängukonsoolist koos kaasatuleva haarava mänguga.

Vastavalt sellele, mis mäng sulle kõige rohkem meeldib, vali endale ka sobiv komplekt. Siin on neli võimalust osta endale uhiuus 4K TV mängukonsool Playstation 4 Pro, millele on kaasa pandud mõni väga hea mäng. Võta karbist välja ning hakka pihta, midagi lisaks pole vaja.

Sony 1TB Playstation 4 PRO Fortnite versioon

PS4 Pro Fortnite´i eriversioon on enamat kui lihtsalt mängukonsool pluss mäng. Sellel on kaasas mitmed maailma ühe populaarseima mängu Fortnite´i lisad, mis tulevad kaasa digitaalselt: saad mängu jaoks vajalikke asju, kui lähed Playstationi poodi ja sisestad kaasasoleval juhendil trükitud salakoodi.

Fortnite on online mäng, mis praegu üks populaarseimaid maailmas ja mille lõi 2017. aastal tuntud mängustuudio Epic Games. Mängida saab Fortnite´i serveris ja ühtses mängukeskkonnas tegelikult kolme erinevat mängu. Fortnite: Save the World on tulistamise-ellujäämise mäng, kus tuleb kuni neljal mängijal omavahel koostööd teha, et võita. Vastasteks on zombie´d, kelle eest peab oma ehitisi kaitsta, mida saab mängu käigus ise ehitada ja laiendada. Fortnite Battle Royale on aga kuni 100 osalejaga mäng, kus võideldakse omavahel kuni viimase lahinguväljale jäänuni. Fortnite Creative on maailmade loomise mäng, kus saab ise rahulikult ilma suurema madistamiseta ehitada põnevaid keskkondi.

Sony 1TB Playstation 4 PRO mängukonsool koos NHL 20 mänguga

Sporti jälgida praegu eriti ei saa, sest spordivõistlused on kõik ära jäetud või edasi lükatud. Seega tuleb matše ise ette võtta – NHL 20 on selleks väga hea võimalus. Saad tugitoolist võistelda, nii et nahk märg. NHL 20 on ülirealistlik hokimäng, kus on nüüd kuni 45 erinevat löögitüüpi, mis teevad sellest hokist põneva elamuse. Iga rünnak on unikaalne. Mängida saad ka sõprade vastu.

Sony 1TB Playstation 4 PRO mängukonsool koos FIFA 20 mänguga

Või on hoopis jalgpall parem kui hoki? Seda saab ka, koos uue Playstation 4 Pro´ga, millel on 1 TB mälu, nii et võid hiljem juurde osta veel teisigi mänge ja need mahuvad kõvakettale, aga alguskomplektis on sul juba olemas kaasahaarav uus FIFA 20.

Seda mängu juhib Football Intelligence ehk jalgpallimängu jaoks spetsiaalselt kohandatud tehisintellekt, mis teeb mängija liigutused ülimalt ehtsaks ja seda mängudes tunned end päris profi jalgpallimängijana. Mängida saab 1-4 mängijaga.

Sony 1TB Playstation 4 PRO mängukonsool koos Red Dead Redemption 2 mänguga

See populaarne vesternimäng viib meid Ameerika Metsikusse Läände, aastasse 1899. Lindprii Arthur Morgan on peategelane, kes astub vastu nii rivaalitsevatele gängidele, valitsuse jõududele kui ka teele jäävatele teistele väljakutsetele. Mängida saab nii peategelase nahas olles kui kolmanda isiku vaates.

Kõigi Playstationi mängukonsoolide, mängude ja Sony toodete suurima valiku leiab Sony Centeri kauplustest ja e-poest. Transport on üle Eesti tasuta. Kodulehel on info poodide lahtioleku kohta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.