Sony Centeri blogi

PlayStationi tasuta mängud jaanuaris: viimaste aastate parim talvespordimäng

Jaanuaris saad Steepi mängida tasuta.

Sony avaldas jaanuari PlayStation Plusi tasuta mängud ja sa saad neid hakata mängima kohe aasta esimesel päeval ehk 1. jaanuaril. Seekord on selgelt fookuses üks, aga selle eest väga unikaalne mäng, mille sarnaseid ongi viimastel aastatel ilmunud ainult üks. Millal sa mängisid viimati mõnda head lumelauamängu?

Aga mis mängud need siis on, mida saab alates jaanuari esimesest päevast PlayStation 4-le, PlayStation 3-le ja PlayStation Vitale tasuta alla tõmmata? Viskame pilgu peale!

Suured mängud

Steep on kõige olulisem mäng siit nimekirjast, kahtlemata. Tegu on Ubisofti avatud maailma lumespordimänguga, kus saad lumelauaga sõita, mäesuustadada, langevarjuga… ee… langeda? Ja siis veel lendülikonnaga hõljuda. Mõtle sellest kui Far Cry’st, aga siin pole mingit tulistamist, ainult rõõm lumest.

Steep on saanud pärast väljatulekut 2016. aastal väga palju lisakraami ja uusi võistlusi juurde ja see näeb välja uskumatult äge. Lumised Alpid ja väikesed mägikülad, see kõik sobib täpselt talvesse nagu valatult ning higiste sokkide lõhna on pärast sõite tunda.

Teine PlayStation 4 mäng Portal Knights on segu mõnest rollikast ja Minecraftist. Sa saad multikalikus 3D-maailmas ise praktiliselt kõike ehitada, aga samas valid sa endale rollikalikult tegelase ja saad üsna taktikaliselt vastastega võidelda kuni eepiliste bossivõitlusteni välja.

Ilmselt on see üks neid mänge, mida tasub proovida ja siis saab aru, kas see klikib või mitte. Aga kuna see on tasuta, siis miks mitte, eks?

Teised mängud

PlayStation 3-le pakutakse kahte mängu. Esimeseks neist on kogumik Zone of the Enders HD Collection, mis on üks veider asi. Ja seda heas mõttes. Tegemist on originaalis PlayStation 2-le ilmunud kahe mänguga, mille produtsent on kuulus Metal Geari sarja autor Hideo Kojima.

Mängud on segu Jaapani animefilmist ja robotivõitlusest… ja need robotid lendavad. See on üks neist kultusmängudest, mida vähesed teavad ja veel vähesemad on mänginud, aga mis neil, kes on seda teinud, on lemmikmängude edetabelis kõrgel kohal. Jällegi mängud, mida soovitame proovida.

Teiseks PlayStation 3 mänguks on Amplitude. See on rütmimäng, mida võib võrrelda Guitar Hero ja Rock Bandi sarjaga, aga sa ei mängi siin füüsilisi instrumente, vaid sõidad mööda noote ulmelise kosmoselaevaga.

PlayStation Vita taskukonsoolile on samuti kaks mängu, aga esimest neist saad mängida ka PlayStation 4 peal. Fallen Legion: Flames of Rebellion on külje pealt vaates märulirollikas, mille visuaalne pool on väga muljetavaldav.

Teiseks mänguks on Super Mutant Alien Assault, mis on brutaalselt raske 2D-platvormikas, kus sa pead inimkonna päästma tulnukate käest.

Kui sa ei ole veel detsembri tasuta mänge ära võtnud, siis tee seda kindlasti enne 1. jaanuari, et neist ilma ei jääks.

PlayStation Plusi teenust saad endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga.

Kõik Sonyst ja enamgi veel: nipid, nõuanded, tooted ja uudised.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.