Sony Centeri blogi

Sony paotas saladuskatet 14. aprillil välja tulevatelt uutelt Xperia telefonidelt

14. aprillil esitleb Sony oma kahte uut Xperia telefoni – Sony Xperia 1 III ja Sony Xperia 10 III. Mida teed telefonid täpsemalt endast kujutavad, see pole veel täpselt teada, kuid vihjeid annavad Sony äsja postitatud videod Youtube´is.

Päris otseselt uusi telefone videost ei näe, kuid Sony annab ümber nurga vihjeid. Videos vihjatakse, et kuna Sony on loominguline meelelahutusettevõte, siis ühendatakse nutitelefonide, telerite ja mängukonsoolide piire.

Kuigi Sony on saanud nutitelefonide maailmas nišitegijaks, on siiski oma kindel seltskond, kes Xperia telefone ootab. Nende hulgas on neid, kes telefonist meedidat kasutavad, muusikat kuulavad ja mängivad. Kuna Sony toodab häid digikaameraid, kvaliteetseid nutitelereid ja mängukonsoole, siis on hea oma teadmised nendest valdkonnast nutitelefonis ühendada.

Androidcommunity.com vahendas hiljaaegu lekkeid uute telefonide korpustest: tegemist on väga õhukeste nutiseadmetega, millel ümarad nurgad. Välimuse ja kuju kohta saab vihjeid ka uue telefoni ümbriste pakkuja Olixari veebilehelt.

Telefoni nimi Xperia 1 III ühldub Sony kaamerate uute mudelite nimesüsteemiga, kus III tähistab n-ö “Mark III” mudelit ehk kolmanda põlvkonna väljalaset. Eelmised olid Xperia 1 ja Xperia 1 II.

Xperia 1 III puhul oodatakse esialgse info järgi 6,5-tollise OLED ekraaniga ning 4K resolutsiooniga nutitelefoni, mille küljesuhe on 21:9. Kiibistikuks on Geekbenchi testikeskkonna lekke põhjal Snapdragon 765G chipset ja mälu 6 GB.

Teises “peibutusvideos” näidatakse juba rohkem telefoni välimust, mis vihjab võimalikule periskoop-objektiivile ning kõrgendatud kaameraplokile tagaküljel, kuhu see ära mahuks.

Otseülekannet uute telefonide ja muude võimalike Sony seadmete esitlusest saab vaadata 14. aprillil siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.