Sony Centeri blogi

Veel jõuab: Playstation Plus-i tasuta mänge on novembris eriti rohkelt

Seekord on Playstation Plusi igakuiste tasuta mängude nimekiri eriti pikk – tervelt kuus põnevat nime, mida endale PlayStation Plusi teenuse kasutajad niisama alla tõmmata saavad. Muuhulgas on saadaval ka päris mitu VR mängu, et tähistada Playstation VR-i ümmargust viiendat sünnipäeva ja need on saadaval pikemalt, kui novembri lõpuni.

Osale Knockout Citys eepilisel dodgeballi turniiril, jälita ja taba pettureid põnevas seiklusmängus First Class Trouble, siis aga haara kätte relv ja võitle koletistega Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning fantaasiamaailmas! Kõik see on saadaval alates 2. novembrist kuu lõpuni ja mõned kauemgi, siis tulevad juba detsembri tasuta mängud.

Knockout City

PS4 ja PS5 peal mängimiseks mõeldud dodgeballi lahingud on võrgumängud. Tähtis on meeskonnatöö ja vastupidavus. Võid end juba varakult ette valmistada väga lõbusaks võistluseks, kus saab oma minategelast stiilsemaks kohendada ning moodustada meeskonna, kellega alustada eepilist Knockout City ülevõtmist. Vastaseid võib pahviks lüüa trikilöökide ja koordineeritud tiimitööga, põigeldes kõrvale lendavate pallide eest.

First Class Trouble

Seegi mäng on mängitav PS4 ja PS5 peal. First Class Trouble on sotsiaalne mäng, kus kuus inimest mängivad koos võrgus luksusliku kosmoseristleja pardal. Iga mängu alguses valitakse juhuslikult neli mängijat, kes üritavad üheskoos ülekäte läinud tehisintellekti sulgeda. Ülejäänud kaks mängijat on aga nii-öelda kurikaelad, kes valetavad, petavad ja seavad lõkse, et neid nelja oma ülesande täitmisel takistada. Ellujäämise võti on meeskonnatöö, kuid keda saab selles mängus usaldada ja kes valetab?

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4)

Tuntud kirjaniku R.A. Salvatore, Spawni looja Todd McFarlane´i ja Elder Scrolls IV: Oblivioni peadisaineri Ken Rolstoni ühisloominguna välja tulnud Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning on pilkupüüdva uhke visuaali ja rafineeritud sisuga taasloodud keskkond, mis pakub intensiivset RPG-võitlust. Avastamist on palju ning kõik see näeb väga hea välja – Rathiri ulmelisest linnast kuni Brigand Halli süngete koobasteni. Eesmärk on selge: päästa tuleb sõjast räsitud maailm.

The Persistence (PS VR)

Kui kasutad PS VR peavarustust, PS4 kaamerat ja PS5 puhul ka PS kaamera adapterit, saad haruldase võimaluse mängida seda tasuta virtuaalreaalsusmängu.

Mängu nimeks on Püsivus (Persistence) ja seda see mäng ka nõuab. Tuleb nimelt ellu jääda hukule määratud kosmosekoloonias aastal 2521. Emalaev triivib aeglaselt Musta Auku, mis neelab kõik enda ümber. Vääramatusse külgetõmbejõudu aheldatud meeskond on juba muteerunud, sina pead aga jõudma pardale, et eluks vajalikud süsteemid parandada ja laev külgetõmbejõust lahti rebida.

The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition (PS VR)

Teinegi tasuta VR mäng on novembris Playstation Plusi kasutajatele saadaval – selles uues VR-seikluses seisad silmitsi kõigi õudustega, mida elavad surnud (Walking Dead) suudavad pakkuda. Reisi julgelt (või siiski teatud ettevaatlikkusega) läbi nakatunud elanikega New Orleansi rusude, võitle, hiili (kui võitlemiseks pole võimalust), avasta. Teel kohtud sa meeleheitel rühmitustega ja üksikute ellujäänutega, kes võivad olla nii sõbrad kui vaenlased. Igal valikul on mängus oma tagajärjed ja sellest sõltub ka ellujäämine.

Until You Fall (PS VR)

Nagu öeldud, on seekord õnn suuresti VR mängijate õuel – juba kolmas tasuta mäng!

Siin saab ka füüsilist aktiivsust üles näidata. Nimelt peab PS VR-i keskkonnas mõõgavõitluses osalema. Käte ja kehaga tööd tehes saab harjutada osavust, rünnata, blokeerida lööke, põigelda kõrvale. Varustada võib end erinevate relvadega.

“Knockout City”, “First Class Trouble” ja “Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning” on tasuta saadaval Playstation Plusi kasutajatele kuni 6. detsembrini, “The Persistence, The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition” ja “Until You Fall” aga 3. jaanuarini.

Playstation Plus annab ligipääsu mitme mängijaga online võrgumängudele, iga kuu tasuta allalaetavatele mängudele ning mitmesugustele soodustustele ja kingitustele, mis Playstationi kasutajale alati ära kuluvad.

PlayStation Plusi teenust saab endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga kohale.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.