iPhone’ide probleemid jätkuvad: ühe 15 Pro aku paistetas üles ning spekuleeritakse, et telefonide korpus on tavalisest õrnem

Osadel omanikel on Apple'i uute telefonidega probleeme.Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

Apple tõi vähem kui kuu aega tagasi turule uued telefonid ning nähtavasti on seadmetel tavalisest rohkem probleeme. Alguses tuli välja, et 15 Pro ja Pro Max kuumenevad osal kasutajatel üle.

Telefoni vastupidavust testis ka JerryRigEverything ning iPhone 15 Pro Maxi jäikust proovile pannes läks seadme tagumine klaas katki. Juutuuber väitis, et olukord on Apple’i telefonide kohta ebatavaline, ning lisas, et tüüpiliselt peavad iPhone’id selle testi vastu.

Telefoni vastupidavust testis pisut professionaalsemalt ka portaal Consumer Reports, mis aga kinnitas, et 15 Pro pole eelmistest iPhone’idest õrnem, sest elas painutamis- ja kukkumistesti ilusti üle.

@consumerreports

Viral videos claim Apple’s new flagship phone cracks easily. That’s not what our labs found. Learn more through the link in our bio. #bendgate #iphone15promax #techtok #newphone

♬ original sound – Consumer Reports

Lisaks ilmusid hiljuti sotsiaalmeediasse pildid iPhone 15 Prost, mille aku hakkas paisuma ning surus seadme ekraani korpusest eemale. Omanik rääkis, et hakkas seadmele ümbrist panema, kuid tundis, et see ei lähe hästi ümber.

Ta viis telefoni oma sidefirmasse tagasi ning sai sealt garantii korras uue. Siiski ei tasu ühe juhtumi põhjal veel järeldusi teha, kuna nähtavasti ei ole teisi sama probleemiga iPhone’e juurde tulnud. Seega võis tegu olla lihtsalt praakakuga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.