Kõik, mida pead teadma Apple’i suurest teenusteemalisest üritusest

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Apple kuulutas välja enda krediitkaardi.

Rubriiki toetab

Täna toimus Apple’i suur meediaüritus, kus firma tõi välja mitmeid uusi teenuseid kõigile peale Eesti kasutajate. Vähemalt ühtegi teenust ei saa kohe Eestis kasutada. Võtame järjekorras kõik ette.

News+ ehk veel rohkem uudiseid

News+ on lisandus Apple News uudisterakendusele, mida täna veel Eestis ei ole. News+ pakub ligipääsu rohkem kui 300le ajakirjale, millede hulgas on näiteks Men’s Health, Vogue või The New Yorker.

Paketi 300 ajakirjaga saad 9,99 dollari eest kuus, aga lisatasu eest saad tellida ka lisaajakirju, nagu näiteks The Wall Street Journal. Seda siis, kui elad USAs või Kanadas, selle aasta jooksul jõuab News+ ka Suurbritanniasse.

Uus krediitkaart Apple Card

Apple Card on virtuaalne krediitkaart, mis peitub sinu telefonis. Sellega saab maksta kõikjal, kus on Apple Pay maksevõimekus.

Kui vaja, saad tellida ka füüsilise kaardi, kogu vormistamine käib hõlpsasti Apple Wallet rakendusest. Kuutasu kaardil ei ole, seeeest on aga boonussüsteem, millega saad ostudelt raha tagasi teenida.

Apple Card tuleb välja USAS sel suvel.

Uus mänguteenus Arcade

Ka Apple soovib mängumaailmas laineid lüüa ning tuli välja teenusega Arcade. Teenuses on üle 100 uue eksklusiivse mängu, mida ei saa mängida ühelgi teisel mobiiliplatvormil. Mängud toimivad nii online kui ka offline režiimis ja neil puudub mängu siseste ostude võimalus.

Sügisel jõuab Arcade 150 riiki teadmata kuutasuga. Kas nende 150 seas on ka Eesti, ei ole teada.

TV+ ehk kui Netflix Apple’ga koostööd ei tee, tegi Apple oma Netflixi

Uudisterakendusest sai News+, TV rakendusest TV+. Apple asub tootma oma sisu, investeerides sellesse projekti umbes kaks miljardit dollarit.

Kogu TV rakendus on ümber kujundatud ning rõhub faktile, et sa maksad ainult saadete ja kanalite eest, mida vaatad. Kõiki saateid saab vaadata kõigilt Apple’i seadmetelt, lisaks toob Apple oma TV rakenduse ka mitmetesse nutiteleritesse ning Maci.

Rakendus ei koonda mitte ainult Apple’i enda toodetavat sisu, vaid ka teiste tootjate, nagu Hulu või Prime sarju, nagu ka mitmete telekanalite otseülekandeid. TV rakendus on koht, kuhu kogu see sisu kokku koondub.

Apple’i omatoodangu seas on nii komöödiasaateid, lugusid, mis räägivad immigrantidest, kuid ka eelkooliealistele mõeldud lõbus saade, mis õpetab lapsi programmeerima ja läbi selle erinevaid probleeme lahendama.

TV+ on saadaval nii online kui ka offline režiimis üle sajas riigis sügisest. Seda, kas ka Eestis, hetkel veel ei tea.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.