Apple

Apple tegi lõpuks ära oma videostriimiteenuse – Netflixi konkurendi Apple TV+

Need Sesame Streeti tegelased hakkavad uues Apple'i saates koolieelikutele programmeerimist õpetama.

Rubriiki toetab

Apple tõi välja enda kauaoodatud kuutasuga videostriimiteenuse TV+, mida tutvustas Steven Spielberg, kes toob tagasi 93-aastase ajalooga “Amazing Stories” brändi, mis hakkab rääkima eriskummalisi lugusid.

Esitlusel tutvustati hulgaliselt omasaateid, filme, lastesaateid, dokumentaale ja seriaale, mida hakkavad vedama väga nimekad Hollywoodi staarid. Apple TV+’il näeb ka Oprah’t, kes teeb teenusele mitmeid dokumentaalsarju ning plaanib hakkama rääkima ka raamatutest. Samas reaalset infot nende kohta sai üsna vähe, üksnes katkendeid ja ülevaateid.

Apple TV+ tuleb Apple TV äppi, ja kogu sisu saab nii alla tõmmata kui ka striimida. Teenus tuleb välja sel sügisel rohkem kui sajas riigis. Palju see maksma hakkab, see jäi veel saladuseks.

Apple investeerib sel aastal väidetavalt kaks miljardit dollarit originaalsisusse, hakates konkureerima Netflixi, Hulu ja Amazoniga.

Lisaks saab  uuendusi Apple TV äpp, mis tuleb ka nutiteleritesse (Samsung, Sony, LG, Vizio) ning Amazoni ja Roku seadmetele. Kui see on praegu saadaval kümnes riigis, siis see lähiajal välja kuni sajas riigis üle maailma. Täpsem info selle kohta aga puudub.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.