Hea nipp

Kuidas vaadata Facebooki peidetud uudisvoogu ja mida sealt näha saab?

facebook-piksel.jpg

Rubriiki toetab

Facebook on teatavasti üles ehitatud selliselt, et lehte külastades avaneb iga kasutaja ees uudisvoog, milles kajastuvad Facebooki algoritmide välja valitud lood. Olgu nendeks siis sõprade pildid, jagamismängud või jälgitavate lehtede postitused. Lisaks sellele on Facebookis aga veidi peidetud uudisvoog, millest võib näha veidi teistsugust sisu.

Funktsiooni nimi on eestikeelsel lehel “Lehekülgede voog” ning seda on võimalik vaadata minnes Facebooki pealehele ning otsides vasakul olevast menüüst mainitud alapealkirjaga voogu. Lehekülgede voos kajastuvad postitused, mis on pärit lehtedelt, mida kasutaja jälgib.

Uudisvoo nägemiseks polegi vaja teha muud, kui klikata mainitud pealkirjale ning seejärel saab seda sirvima hakata täpselt samamoodi nagu tavalist uudisvoogu. Antud lahendust on hea kasutada näiteks juhul, kui on soov näha postitusi vaid lehtedelt, mida kasutaja jälgib ning sorteerida välja postitused, mida mõni tuttav jaganud on. Peale selle ei ole uudisvoos tuttavate postitusi, seega saab tähelepanu vaid jälgitavate lehtede postitustele suunata.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.