Teiseks neile, kes soovivad minna ravile välismaale, näiteks silmade laseroperatsioonidele Lätti või soomlaste puhul Eestisse odavamat hambaravi või plastikakirurgia teenuseid kasutama.
Kolmandaks, teist arvamust soovivatele patsientidele, kes tahaksid kuulata ka teise arsti arvamust diagnoosi või ravi osas.
Keda näete oma konkurentidena?
Põhjamaades ja Baltikumis rahvusvahelisi konkurente veel pole, kes tegeleksid meditsiinituru läbipaistvuse probleemiga. Väike valim eliitkliinikuid ei loo kasutajale tegelikku läbipaistvust, vaja on katta vähemalt üle 70% turust. Medihubil on umbes 80% Eesti-Soome kliinikutest kaetud. Konkurendid meditsiiniturismi sektoris on näiteks MediGo, WhatClinic ja FlyMedi. Kohalikest portaalidest Soomes näiteks klinik.fi on loonud huvitava sümptomite-haiguste baasil.
Kes on tegijad ja mis on nende taust?
Põhimeeskonna moodustavad hetkel Helary Lainjärv (CEO), Eero Ränik (COO), Rasmus Saks (tarkvaraarendaja), Sigrid Liira (disainer), Laura Mägi (arst), Ave Põld (hambaarst), Kristi Reinfeldt (turundus) ja Kristjan Vedel (tarkvararendaja). Meeskond on alates aastast 2015 kasvanud ja kahanenud tsükliliselt, 2-st 17-ne inimeseni, hetkel on meiega seotud 15 inimest, kellest 12 osanikku.
Meil on eestvedajate seltskond ajas palju muutunud, ettevõttest on lahkunud üks asutaja neljast, kaks asutajat on hetkel väiksema rolliga, kuid kindlalt tegevad. Meie tarkvaraarendajatel on kõigil pikk arenduskogemus Eesti väljapaistvaimates tarkvaraettevõtetes. Lisaks on meil ettevõtte omanikeringis kaks arsti, üks hambaarst, jurist, disainer, parameedik ja nagu igas korralikus Eesti peres ka üks kodustatud soomlane. Meil on hästi dünaamiline meeskond. Oleme muutnud ettevõtte sisestruktuuri vastavalt ettevõtte eesmärkidele ja vajadustele korduvalt.