HONOR MagicBook V 14 on ilmselt esimene sülearvuti, mis saab Windows 11

Microsoft kuulutas Windows 11 juba välja, kuid arvutitesse pidi see jõudma alles heal juhul selle aasta lõpus või 2022. aasta alguses. Äsja Microsoftiga käed löönud HONOR aga teatas, et nende peagi esitletav tippklassi sülearvuti HONOR MagicBook V 14 on ilmselt kõige esimene sülearvuti, millesse Microsofti uus operatsioonisüsteem juba installitud. Samuti on nüüd teada, et Windows 11 tuleb välja varem.

Eile toimus Microsofti ja HONORi kõrgetasemeline kohtumine, kus sõlmiti koostööleping “murrangulise tehisintellekti ja lõppseadmete väljatöötamiseks ning tulevikku suunatud tehnoloogiastrateegiate loomiseks”. Honor Device Co., Ltd. tegevjuht George Zhao, kes juhtis ettevõtet juba siis, kui see oli Huawei sõsarfirma, teatas samas ka uuest sülearvutist, millesse tuleb Windows 11.

HONOR Smart Life’i tooteesitlus on plaanis 26. septembril ja siis toob HONOR välja ka oma tippmudeli MagicBook V 14, mis on Zhao sõnul “üks esimesi sülearvuteid, millel uus Windows 11 operatsioonisüsteem.”

Uues mudelis lubatakse võimalikult täiuslikult integreerida tarkvara ja riistvara, et luua parem Windows 11 kasutajakogemus.

HONOR lubas ka integreerida uude seadmesse Microsofti pilveteenused ning tehisintellekti (intelligentne assistent YOYO), samuti on arvutis Microsofti uued tõlketeenused ja koostöölahendused.

MagicBook V 14 muude tehniliste andmete kohta pole veel väga palju avaldatud, kuid kuulujuttude järgi peaks sel olema 14-tolline ekraan ja kaks 5 MP veebikaamerat, mida varem pole nähtud. Ametlik teade koostööst asub siin.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.