Razer näitas maailmale sülearvutit, mis paneb kulmu kergitama

aab287cccef39a457800d62236a92a21-projvalerie-gallery-1500x1000_3.png

Selle juures, et mõni suurem arvutimänguentusiast enda võimsa lauaarvuti külge mitu kuvarit ühendab, ei ole midagi ebatavalist. Küll aga on ebatavaline Razeri uus kolme ekraaniga sülearvuti prototüüp, mida ettevõte näitab tehnoloogiakonverentsil CES 2017.

Project Valerie nimeline seadeldis on Razeri sõnul maailma esimene omataoline süler. 17,3-tolliseid ekraane on kokku kolm ning kõik neist pakuvad 4K resolutsiooni, mis teeb sellest kokku justkui 12K-ekraani ehk selle resolutsioon on 11520×2160 pikslit.

Sees on monitoride jooksutamiseks arvutil Nvidia Surround View tehnoloogia, mis laseb arvutil pildi üle kolme ekraani laiali laotada. Mõlemad küljeekraanid käivad automatiseeritud hingede abil arvuti keskmise põhiekraani sisse, seega kasutaja ei pea ise ekraane mingil moel kinnitama või peale kasutamist lahti võtma.

Konkreetsemate tehniliste andmete kohta praeguse seisuga infot ei ole, kuid Razeri sõnul peaks see olema sisult vähemalt sama võimekas, kui nende hiljuti turule tulnud 17-tollise ekraaniga Blade Pro. Kuna tegu on veel siiski prototüübiga, siis ei ole informatsiooni ka seadme võimaliku hinna või turule tuleku aja kohta.

Avafoto: Razer

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.