Teine hea külg on Chrome’i Google’i kasutajaga sisselogimine. Peale uude arvutisse Chrome’i paigaldamist pole vaja teha muud, kui ennast sisse logida ja kõik paroolid, järjehoidjad ning ajalugu on kohe uues arvutis olemas.
Uue sülearvuti soetamisel on kindlasti kange tahtmine seda pidevalt kasutada. Samas võib ekraanist tulev sinivalgus silmadele kehvasti mõjuda. Selle vältimiseks tuleks uude, kuid ka vanasse, sülearvutisse tirida programm f.lux, mis sätib ekraani valguse ning tooni kellaajast lähtuvalt..
Arvutis peab olema ka võimalus muusikat kuulata. Selleks on tänapäeval selgelt üks parimaid lahendusi Spotify. Arvutis olev tasuta versioon ei ole muusika valimise osas ka nii piirav, kui telefoni variant, seega saab arvuti peal kasutada ka tasuta varianti. Premium staatuse puhul on aga plussiks see, et soovi korral saab kodus arvutis mõne hea esitusloendi kokku panna ja seda välja minnes kuulata.
Viise arvuti ekraanil kuvatavast materjalist kuvatõmmise ehk pildi tegemiseks on palju. Siiski nõuavad paljud võimalused liialt sahkerdamist. Hea ja lihtne lahendus on Lightshot. Ühe klahviklõpsuga ilmub kasutaja ette tööriist, millega saab valida sobiva ala, mida soovid pildile jätta. Seejärel on mitmeid võimalusi pildi peale joonistamiseks või kirjutamiseks ning viimaks saab pildi kas kopeerida, salvestada, välja printida või hoopis pilve laadida