Kui tegu on juba purjetajaga, siis võib juhtuda, et kukud vette ning seeläbi saab märjaks ka telefon.
Tänapäeva põhiline probleem on teismelised. YouTube käib telefonis 24/7 ja sellega käiakse duši all või vanniski. Isegi kui konkreetselt pesema kaasa seadet ei võeta, siis ruum on niiske ja ikkagi see mõjub. Niiskus kondenseerub pidevalt seadme sisse.
Teine väga halb asi, mis saabuvate külmade aegadega kaasneb, on olukord, kus inimene tuleb väljast külma käest ja läheb duširuumi, kus on väga niiske. Sellises olukorras telefon toimib nagu käsn ja imeb niiskuse enda sisse. Üks või kaks korda telefoni ei tapa, aga kui selline käitumine on pidev, siis ajapikku saab seade kahjustada.
Tuttaval oli lugu, kus telefon sai trenni tehes higiseks. Hoolduses aga öeldi, et tegu on veekahjustusega?
Inimesed tihtipeale arvavad, et niiskus- või veekahjustus on olukord, kus telefon kukub piltlikult öeldes kannu ning seejärel ulbib ja mullitab seal. Tegelikult võib taolist olukorda juhtuda ka trennis või tööl ning telefon ei pea konkreetselt vette kukkuma.
Higi on meil teatavasti happeline ning see on isegi veel hullem kui vesi. Samamoodi ka vihma käes olles kui jope on läbinisti märg. Kõik see mõjutab ning võib tekitada kahjustuse.
Kui duširuumist rääkida, siis kas on mingi selge piir ka, mitu korda ma võin telefoni sinna kaasa võtta?