Uudis

Fleep ründab Slacki: Eesti sõnumiteenus pakub nüüd ka meeskonnavestlusi

newsletter_-_teams.png

Eestis loodud suhtlusteenus Fleep avas täna uue võimaluse, millega saavad ühiselt kiirusõnumeid vahetada meeskonnad või kollektiivid.Fleep Teams, mis firma asutaja Henn Ruukeli sõnul meeskondade ja projektitiimide töö oluliselt mugavamaks, lubab ühisesse vestlusse liita kuni200 inimest.

Uus funktsioon on siiski pisut enam kui lihtsalt mitme osalejaga vestlus. Selle tuumaks on "meeskonna" või grupi kontseptsioon, näiteks saab teha kõikidest firma töötajatest, klubi liikmetest või sõpruskonnast ühe "meeskonna". Seejärel võib see meeskond avada mitu erinevat vestlust. Firma puhul võivadnendeks olla näiteks üldine tööarutelu, müügivestlus, turundus ja töövälised teemad. Iga meeskonna liige on igas meeskonna vestluses, samas võib sellistesse vestlustesse lisada ka meeskonnaväliseid osapooli.

Fleepi arendajad on rõhutanud, et sõnumiteenuse kõige olulisem eripära on integratsioon e-kirjadega. See tähendab, et Fleepi vestluses saavad osaleda ka inimesed, kes tegelikult Fleepi kasutajad polegi. Nendeni jõuavad teiste sõnumid e-kirjadega ja e-kirjadega saadetud vastused jõuavad teisteni Fleepi. See e-posti integratsioon töötab samamoodi ka Fleep Teams funktsionaalsuses.

Henn Ruukeli sõnul suureneb Fleepi kasutajate hulk stabiilselt ja tal on hea meel neile pakkuda veel võimekamat suhtlusvahendit. Praegu on Fleepil 50 000 kasutajat. Fleep Teams, mille puhul saab iga meeskonna liige uusi inimesi vestlusse liita, on järjekordne näide Fleepi avatusest, mis Ruukeli sõnul kasutajatele eriti meeldib.

Fleepi tänane uuendus näitab, et Eestistartuptahab tõsiselt konkureerida selles valdkonnas maailma ühe populaarseima suhtlusteenusega Slack. Slacki, mis on samuti ettevõtetele ja kollektiividele mõeldud suhtlusvahend, olulisim osa on kollektiivi liikmeid ühendavad vestluskanalid. Fleep Teams on Slacki kanalitele üsna sarnane funktsionaalsus.

Fleep on Skype'ist pärit Eesti inseneride loodud suhtlusteenus, mis toimib veebis ja mobiiliäppides. Firma üks nimekamaid investoreid on Jaan Tallinn, hiljuti sai Fleep investoritelt uue rahasüsti 300 000 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.