Huawei toob Eestis müüki kolm uut nutikella: Watch 4, Watch 4 Pro ja Watch Ultimate

Huawei toob turule uued nutikellad.

Huawei toob Euroopas müügile lausa 3 uut nutikella, mis on saadaval erinevat värvi ning erinevate rihmadega.

Huawei kellavaliku tipus on Huawei Watch Ultimate. Uus kell on varasemast tugevam ja kergem. Kell meenutab disainilt klassikalisi luksusmudeleid ning kasutusel on tipptasemel materjalid. Kella korpus on valmistatud tsirkooniumipõhisest metallisulamist ning põhi on keraamilisest materjalist, mis on tugev ning ei põhjusta allergiaid. Ekraani kaitseb eriti vastupidav safiirklaas.

Watch Ultimate on sertifitseeritud sukeldumiseks kuni 100 meetri sügavusele.
Kella aku kestab tavatingimustes kuni 14 päeva ning aktiivselt spordikellana kasutades kuni 8 päeva.

Täiesti uus on aga Huawei Watch 4 seeria. Uutel kelladel on väiksem raam ning LTPO AMOLED ekraan. Mudelivalikus on LTE andmeside toega versioon. Huawei Watch 4 Pro on saadavalt titaanrihmaga ja nahkrihmaga versioonidena. Tavalise Huawei Watchi juures on kasutusel klassikalised vahetatavad rihmad. Uutel kelladel on vanemate mudelitega võrreldes väiksem raam ja need on ka kergemad.

Huawei on uuendanud ka kellade tarkvara. Loomulikult on endiselt olemas üle 100 erineva spordirežiimi. Parandatud on niigi head une kvaliteedi jälgimist ning alles on ka pulsisageduse, vere hapnikusisalduse, stressitaseme nahatemperatuuri mõõtmine ja veresoonte tervise analüüs. Kõik see on aga varasemast täpsem ja kella äpp oskab nüüd kõigi mõõdetud andmete põhjal teha põhjalikuma analüüsi ning jagada soovitusi. Samuti on lisatud kukkumise tuvastamine ning hädaabi kutse funktsioonid.

Watch 4 Pro aku kestab tavakasutuses kuni 4,5 päeva ning Watch 4 aku kestab kuni 3 päeva. Kelladel on ka nutikust vähendav akusäästurežiim, mida kasutades peab aku vastu paar nädalat. Tühja aku saab täis laetud 60 minutiga.

Watch 4 Pro hind algab 549 eurost ja Watch 4 maksab 449 eurot. Müüki peaksid kellad jõudma lähinädalatel.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.