Me oleme välja arvutanud, et kui teeksime miljon tuvastust päevas ja 10% on sellest manuaalsed, siis see oleks ikkagi 100 000 tuvastust päevas. Meie kindel visioon on jõuda selles valdkonnas standardiks ja meie eesmärk ongi teha miljon tuvastust päevas.
Kui me ka sinna jõuame, siis me ei pääse manuaalsest ülevaatamisest ja riskihindamisest, ka pikas perspektiivis. Selleks meil praegu verifikatsiooni meeskond kasvabki.
Seega pole nii, et ehitate oma automaatikat, mis võtab selle käsitsitöö üle ja need verifikatsiooni spetsialistid jäävad tööta?
Kindlasti mitte, vajadus jääb ikka. Aga juba täna on meil paljud inimesed ühest meeskonnast edasi liikunud. Verifikatsiooni meeskond on kasvulava, kust minnakse edasi nii horisontaalselt teiste rollide peale kui vertikaalselt. Keegi ei tule kandikul pakkuma, et kas sa tahad olla juht, aga kes tahab, see saab ka sinna.
Kui keegi tuleb teile tööle verifikatsiooni spetsialistiks, mitut inimest ta oma arvutist päeva jooksul vaatab?
Ma arvan, et number oleneb, sest meie toode on väga kiiresti muutuv ja teeme oma spetsialistide tööd kogu aeg lihtsamaks ja kiiremaks.
Kui lihtne on Eestist värvatud meeskonnaga tuvastada inimesi, kes võivad olla ükskõik kust tahes: Euroopast, Aasiast, Aafrikast?