Kas teadsite, et too imeline juhtmevaba laadimise tehnoloogia (Qi) oli kasutusel juba 2009. aastal müügile jõudnud Palm Pre telefonil?
Kõik, kes väidavad, et Samsungi, LG, Xiaomi või mõne muu tootja telefon on automaatselt Apple’i omast halvem on lihtsalt tulihingelised fännid, kes on valmis ostma ka õunalogoga WC-poti harja.
Oma tööst tulenevalt saan pidevalt proovida erinevaid uusi telefone, mis enamjaolt on Androidi omad. Pärast neist kirjutades kohtab kommentaariumis pidevalt nn teise leeri esindajaid, kes teevad arvustatud telefoni maha.
Peamiselt väidavad kommenteerijad, et kuna Android on aeglane, kole ja halvasti ehitatud siis see ei sobi kasutamiseks. Kurb on vaadata seda, et enamike arvamus tugineb aastaid vanale kogemusele.
Juba paar aastat on mind Apple’i puhul häirinud see, et kunagi palavalt kiidetud teerajaja staatus on pea et täielikult kadunud. Kus on need uued vinged tehnoloogiad ja lähenemised, mis eristaksid Apple’it teistest?
On küll üks asi, mis on Apple’il iPhone’i puhul väga hästi õnnestunud – kaameraäpp. Just äpp, mitte kaamera(d) ise. Kasutan hetkel Samsungi Galaxy Note 8 ning igapäevaselt S8+ ja nende puhul häirib mind kõige rohkem suur valikute olemasolu kaameraäpis. Tavakasutaja ei viitsi nende sätetega jännata, andke mulle üks lihtne äpp, mis teeb kõik kiirelt ja lihtsalt ära.
Kuigi ma hetkel kritiseerisin Apple’it, siis ma ei poolda ka teise äärmuse lähenemist, kus kritiseeritakse kõike, mida Apple teeb. Palun leiame kuldse kesktee ja eksisteerime sõbralikult koos.
Mulle ei jäänud teisipäevasest üritusest kõrvu ühtegi väga veenvat põhjust, miks ma peaksin ostma 1179 eurot maksva iPhone X-i. Kindlasti ei leia mind sel aastal ei iPhone 8 ega iPhone X järjekorrast, veedan selle aja parem oma perega.