Uudis

Samsungi telefonides on kasutajatoe äpp, mis võimaldab kasutajat kaugelt juhendada ja abistada

samsungplus.png

Apple on muutnud oma Genius Bar kasutajatoe väga lihtsaks: astu sisse mõnda Apple poodi või edasimüüja juurde ning sulle pakutakse sinu tootega abi. Teiste tootjate puhul olukord nii lihtne ei ole, kuid Samsung Plus äpp üritab seda parandada.

Samsung Plus rakendus on olnud saadaval juba mõnda aega, kuid firma ei ole seda avalikult reklaaminud. Rakendus, mis toetab kõiki Samsungi telefone tänastest mudelitest kuni Samsung Galaxy S2ni välja, võimaldab sul teksti või videokõne vahendusel suhelda Samsungi kasutajatoega, saada infot ning abimaterjali kõigi Samsungi toodete kohta ning tutvuda Samsungi turundusmaterjalidega, kirjutab The Verge.

Nüüd on Samsung lisanud rakendusse uuenduse Samsung Assist, mis lubab kasutajatoel võtta kontrolli su telefoni üle, muuta seadeid ning demonstreerida teatud funktsioonide tööd.Samsungi teatelei saa klienditoe töötaja ligi telefonis asuvatele isiklikele andmetele enne, kui kasutaja on selleks spetsiaalselt loa andnud.

Lisaks sellele pakub Samsung nüüd diagnostikatööriista, mis tuvastab seadmes leiduvaid probleeme ning püüab neid parandada. Samsung on oma klienditoe ühendanud ka mitmete mobiilioperaatorite omaga, seega kui probleem peaks puudutama mobiilset ühendust, suunab Samsung abistamise edasi mobiilioperaatorile.

Uued funktsioonid on praegu saadaval Galaxy S7 mudelitele, kuid on lootust, et Samsung laiendab tuge peagi ka vanematele telefonidele.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses