Uudis

Snapchat saab põhjaliku uuenduse, et rakendus arusaadavam oleks

snapchat.jpg

Suhtlusvõrgustik Snapchat toob kasutajateni suure uuenduse, milles lisatakse rakendusse muuhulgas ka rakendust läbiv otsinguriba.

Mainitud otsinguriba laseb kasutajatel rakenduses kiirelt leida sõprade hiljuti saadetud pilte ning otsida uusi kasutajaid. Varasemalt pidi selleks minema spetsiaalselt sõbralisti juurde, seega lihtne otsinguriba, mis on pidevalt saadaval peaks protsessi lihtsustama. Otsingu kaudu on võimalik leida ka erinevate firmade poolt pakutavat sisu, kes enda reklaami Snapchatis näitavad. Seega peaks uuendus aitama ettevõtetel ennast paremini reklaamida.

Kogu uuenduse idee ongi muuta rakendus veidi kergemini arusaadavaks. Põhiliseks kriitikaks suhtlusvõrgustiku suhtes on olnud asjaolu, et paljud funktsioonid on justkui peidetud ning nende kasutamiseks peab enda sõrme kuskil peal hoidma või kuhugi liikuma. Antud uuendus peaks olema taolise kriitika leevendamiseks.

Rakenduse kasutajasõbralikkus on oluline ka seetõttu, et teatavasti on Instagram hakanud hoogsalt üle võtma Snapchati põhilisi funktsioone, seega on oluline, et rakendus oleks ligipääsetav. Hiljuti teatas Instagram, et nende Stories funktsiooni kasutab 150 miljonit inimest päevas ehk sama palju kui Snapchatis.

Snapchat on suhtlusplatvorm, mis on mõeldud piltide ning lühikeste videolõikude jagamiseks enda sõpradega. Pärast saatmist saab saaja pilti või videot hetkeks vaadata, pärast mida see kaob igaveseks.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.