Uudis

Spotifyl nüüd 30 miljonit maksvat kasutajat

47rs150520b772.jpg

Muusika voogedastusteenust Spotify kasutab nüüdseks 30 miljonit teenuse eest maksvat kasutajat. Nii tuleb välja teenuse looja Daniel Eki sotsiaalmeediapostitusest.

Kui vahepeal võis tunduda, et Spotify kasutajate arv võib kannatada, kuna uued konkurendid nagu Apple Music tulid turule, siis Spotify 10 miljoni kasutajaline tõus võrreldes 2015. aastaga räägib vastupidist.

Selge konkurents on siiski olemas. Apple Musicul võttis pool aastat aega, et jõuda 10 miljoni kasutajani ning see on täiesti arvestatav number. Mõlema voogedastusteenuse kasutatavuse suur kasv võib viidata ka sellele, et turul on veel tublisti kasvuruumi.

Daniel Eki sotsiaalmeediapostituses on siiski mainitud ainult teenuse eest maksvaid kasutajaid. Tasuta Spotifyd kasutavate inimeste arvu ei ole mainitud, kuid aasta eest oli neid 75 miljonit. Postituses avaldab Ek ka rõõmu hiljuti soojenenud Ameerika ja Kuuba suhete üle, mis võib nende jaoks tähendada uusi tulevasi kliente.

We have 30 million @Spotify subscribers, but none of them are in Cuba … yet. So cool to see Cuba opening up! https://t.co/nZa67f0l8U

Avafoto: Scanpix

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses