Kuid selle kõrvale sündis projekt, millega ta loodab purjetada mööda Zoomist, Skypest ja muidugi ka sellestsamast Google Meetist, milles vestleme. Nimelt, osales ta oma meeskonnaga aprilli esimesel poolel rahvusvahelisel arendusnädalavahetusel The Global Hack, kus lõi juba varem idanenud mõtte põhjal videokonsultatsioonide platvormi.
Uus teenus sobib kõigile
Ka praegu on olemas arvukalt videokõnesid pakkuvaid platvorme, kuid neil enamasti puudub video teel pakutud teenuse eest maksmise võimalus. Samuti on olemas nišiplatvormid, näiteks meditsiinis või spordis, kus on võimalik saada nõu ja selle eest tasuda.
Kuid Mahalingami hinnangul pole veel loodud piisavalt head universaalset konsultatsiooniplatvormi, mida saaks igaüks kasutada, teenust pakkuda ja selle eest ka tasu saada. Samas nõudlus sellise teenuse järele kasvas hüppeliselt.
Nende idee, mis sai nimeks Serw.io paelus ka žüriid ning nad pälvisid Global Hack tuleviku töö kategoorias võidu. Tõsi, põhitöö sellega alles algas. Kogu teenus ehitati üles järgneva kolme nädala raske tööga. Tööpäevad kestsid kuni 16 tundi. Samas polnud see keeruline, kuna meeskonna 22 liikmeline tuumik asus Sri Lankas, kus oli kehtestatud täielik liikumispiirang.
Tugibaas Eestisse
Esimene versioon on nüüd väljas, kuid samas lisatakse pidevalt lisafunktsioone, näiteks mitmekeelsus. Rööbiti värvatakse platvormile ka erinevate valdkondade eksperte, kes seda kasutaks ja oma teenust pakuks. Mahalingami sõnul on juba kaasatud kümmekonna valdkonna 3000 eksperti.