Uudis

Xbox One vs uus One S, mis on uut?

Kolm aastat on möödunud Microsofti Xbox One mängukonsooli turuletulekust, seega võib arvata, et konsoolide tootjad hakkavad välja tulema uute uuendatud versioonidega enda toodetest. Nii on teinud Microsoft ning tulnud välja enda uuendatud Xbox One S konsooliga.

Xbox ei pakukasutajatele lihtsalt veidi õhemat versiooni täpselt samast konsoolist, vaid on ka siiski teinud konsooliga mõned sisulised, kuid samas mitte väga revolutsioonilised muutused.

Kõigepealt paksus. Microsoft on teinud Xboxi 40 protsenti õhemaks. Konkreetseid mõõtmeid praegu siiskiveel avaldatud ei ole. Lisaks on ettevõte tõstnud konsooli toiteploki sarnaselt PlayStation 4-le konsooli sisse.

Sisu poole pealt on Microsoft andnud konsoolile 4K toe ning One S konsooli puhul on inimestel võimalik soetada ka 2 TB mahuga varianti. Microsoft on lubanud ka One S-ile tunduvalt paremat protsessorit, kuid ei ole täpsemat infot selle kohta avaldanud.

Lisaks sellele on nad veidi ümber teinud Xboxi puldid ning andnud neile Bluetoothi toe, mis laseb pulti kasutada kalaua-või sülearvutiga. Pulte on võimalik konsooli tellides ka enda äranägemise järgi kujundada. Võimalik on panna selle peale enda nimi ning valida endale meeldiv värvilahendus.

Uue One S konsooli hind algab 266 eurost ning Xbox tuleb müügile selle aasta augustis.

Avafoto: Xbox

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.