Kui mängid mänge, siis Hori peaks olema tuttav – või saama tuttavaks

Hori on tuntud mängurivarustuse tootja, mis, üllatus-üllatus, on loodud juba 1969. aastal. Tegemist on ühe esimese tootjaga maailmas, kes hakkas kolmanda osapoolena teiste toodetele tarvikuid tootma. Mõistagi polnud kuuekümnendate lõpus veel mängukonsoole, kuid alates 1983. aastast on Jaapani ettevõte olnud juhtiv mängukonsoolidele lisavarustuse tegija. Kui mängid, siis maksab see nimi meelde jätta, sest praeguseks on Hori saanud ülemaailmselt tuntud kvaliteetseks tegijaks.

Jaapanis on Hori mõistagi kõige tuntum mänguseadmete lisade tootja ning pakub litsentseeritud varustust Nintendo, Sony ja Microsofti mänguseadmetele.

Hori tegeleb tootearendusega, mis on täpsemalt suunatud sellistele mängužanritele nagu võidusõit, võitlus ja lennusimulatsioon. Eestis on praegu saadaval Hori tootevalik, mille ülevaadet võib näha Klicki e-poest.

Siin on mõned näited, mida Hori pakub.

Kui mängid Playstationiga, siis saab endale osta näiteks Hori ONYX Plus puldi, mis maksab 49,99 eurot.

Selle võib osta omale lisapuldiks, sest PS4 töötab ka mitme puldiga. ONYX Plus on ergonoomilise kujuga 2,4 GHz juhtmevaba kontroller, millel on ergonoomiline lai käepide ja 3,5 mm kõrvaklapipesa mängijate strateegilisteks vestlusteks omavahel. Tegemist on Sony ametlikult litsentsitud tootega.

Nintendo Switchi jaoks saab aga hankida Hori Split Pad Pro (Transparent Black Edition) puldid, mis maksavad samuti 49,99 eurot. Neil on täissuuruses nupud ja suured küljenupud, mis sobivad ka tõsisemateks maratonmängudeks.

Täiustatud funktsioonide hulka kuulub ka Turbo ja palju muud. Pult on mõeldud kiirete märulimängude ja paljude muude täpsust ja kiirust nõudvate žanrite jaoks. Seade on ametlikult litsentseeritud Nintendo poolt.

Muidugi on valikus ka Xboxi tarvikuid, näiteks roolikomplekt Hori Racing Wheel Overdrive Xbox Series (hind 129,99 eurot). See väga hea koostekvaliteediga rool koos pedaalidega annab võimalikult autentse võidusõidutunde ning on loodud Xbox Series X|S- i ja Xbox One´i jaoks.

Tokyo arendusmeeskonna poolt on disainitud täissuuruses päris võidusõidurool ning selle juhtimise omadused koos stabiilsete pedaalide ja käiguvahetajatega on võimalikult elulähedased. Pöördeulatus on 270-kraadine, rool on täielikult programmeeritav ja reguleeritav.

Paneel kinnitatakse tugevate klambrite ja terasosadega kindlalt laua või võidusõidusimulaatori aluse külge. Käigupealt saab pöördeulatust muuta 270 kraadilt 180 kraadile ning viimistleda paljusid teisigi seadeid, nagu surnud tsoon, pedaali tundlikkus ja palju muud. Microsofti poolt on see seade ametlikult litsentseeritud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.