5 parimat närvikõdi pakkuvat mängu Nintendo Switch’ile

Paljudele meeldib aega veeta mängukonsoolidega mängides. Kui enamasti tähendab see suurt kasti, mille jaoks on vaja veel ekraani ja pulti, siis Nintendo Switch on mõõtmetelt väiksem. Selleks, et Nintendo Switchiga mängida, on vaja ainult seadet. Ja ei midagi muud!

Kuna Nintendo Switch on kompaktse suurusega, on seda mugav näiteks pikale autosõidule või reisile kaasa võtta. Toome teieni viis mängu, mis pakuvad korralikult närvikõdi. 

Mario Kart 8 Deluxe

Tegemist on justkui eksklusiivse versiooniga, mis on tehtud spetsiaalselt Nintendo Switchile. Võimalik on näiteks neljal ekraanil kuvamine, mis võimaldab samaaegselt mängida neljal inimesel korraga, kes viibivad samas ruumis. Joy-Con controllerit on võimalik jagada keskelt kaheks, mistõttu saab mängida ideaalselt koos sõbraga. Kuni 8 seadet saab ühendada samasse Wifi võrku ja niimoodi saab mängida sõpradega koos. 

Võrreldes varasemate sama seeria mängudega on Mario Kart 8 Deluxe valikus palju erinevaid tegelasi, karte ja radasid. Näiteks on peale tuttavate Mario ja Luigi uued karakterid, nagu King Boo, DryBones ja Bowser. Kokku on 48 rada, mis on nii maismaal, vees, taevas ja kasvõi seintel. 

Esialgu lustakana tunduv kardisõit võib muutuda rivaalitsemiseks, kuna mängu  tuleb võitlusmoment. Siiski on tegemist huvitava, südamliku ja rõõmsa elamusega. Kurvaks ei tohiks muutuda ka siis, kui saadakse võõralt kaotus. Nimelt saab esitada väljakutseid võidu sõitmiseks üle kogu maailma. Online võistluselt saab korraga osa võtta kuni 12 mängijat. 

Pokemon Let’s Go Pikachu & Eevee

Tegemist on Pokemoni uute versioonidega, mis onnostalgilised, kuid samas täis rohkelt uuendusi. Näiteks on võimalus pokemone kaardil näha, et vältida võitlusele lihtsalt otsa jalutamist. Mängudel on ka kaunis visuaalne ilme. Peale selle on võimalik saada võitlusloom kätte ilma, et selleks tuleks ta läbi peksta. 

Need on kaks erinevat mängu. Sõltuvalt versioonist saab endale kaaslaseks valida kas Pikachu või Eevee. Ta on lojaalne kaaslane, kes õpib ja areneb kogu aeg. Nad on võimelised õppima võtteid, mis on salajased ja on võimalik kasutada ka siis, kui ei ole võistluseid. Näiteks on ta võimeline saama õppima Chop Down’i, Sky Dash’i ja Sea Skim’i. 

Mida rohkem aega koos oma pokemoniga veeta, seda rohkem ta sind armastama hakkab. Teda saab nii paitada, toita, kõditada ja riietada just nii, nagu ise soovite. Tegemist on justkui lemmikloomaga- mida lähedasemaks saate, seda paremad asjad võivad mängus juhtuda. 

Super Smash Bros. Ultimate

See Nintendo ja Bandai Namco mänguseeria on armastatud paljude poolt. Võitlusmängude seeriasse lisandus uus mäng, mis võimaldab pidada maha lahingud igal ajal ja kasvõi igas kohas! Reeglid võite luua kasvõi ise. Mängus on olemas uued karakterid, mis võimaldab valida omale meelepärase võitleja. Eesmärgiks on ajada vastane areenilt ära, kasutades esemeid ja rünnakuid, kuid samal ajal ennast kaitstes. 

Võrreldes varasema versiooniga on tegelasi 11 võrra rohkem ehk 63 asemel on neid 74. Mänguareene on kokku 108. Samuti on võimalik valida rohkete muusikapalade vahel. Samuti on tagatud piiramatus koguses mängulusti ükskõik, kus kohas, sest Nintendo Switchi saab mugavalt igale poole kaasa võtta. 

Super Mario Odyssey

See mäng võimaldab liituda Super Marioga tema suurejoonelisel 3D seiklusel. Võimalik on kasutada uusi võimeid, et korjata Moone. Nende abil saab muuta õhulaeva võimsamaks ja lõpuks päästa pulmaplaanide seast Printsess Peach Bowseri. 

Tegemist on platformer-žanri mängude liidriga, kuna ta on ühtaegu nii fantaasiaküllane, värviline, peensusteni lihvitud kui ka üldsegi mitte frustreeriv. See mäng on algusest lõpuni nauditav. Seejuures ei oma tähtsust, kas mängule kulutati 12 või 60 tundi. 

Mäng, millega on sarnased veerandsaja aasta eest ilmunud Super Mario 64 ja 2002 ilmavalgust näinud Super Mario Sunshine, on täis meelierutavaid saladusi kui ka üllatusi. Mariol on selged uued liigutused, nagu näiteks mütsi viskamine, uus hüpe ja püüdmine. Nad lisavad mängule lõbu ja põnevust. 

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

See mäng võib olla üheks põhjuseks, miks üldse osteti Nintendo Switch. Tegemist on parima Zelda mänguga peale Ocarina of Time’i. Võrreldes varasematega on maailm palju rohkem avatud, olles täis seiklusi ja avastusi. Peale selle on võimalik veel leida erinevaid esemeid. Kuna The Legend of Zelda on üheks hinnatud mänguseeriaks, siis on ka nende uusim mäng igati oma nime väärt.

Mängus saab reisida läbi Hyrule kuningriigi, käies üle nii mägedest kui ka metsadest. Teekonnal saab võidelda erinevate vaenlastega, jahtida metsikuid elukaid. Samas tuleb ka korjata sööki, et teekonnal elus püsida. Lisaks on võimalik ka niisama ratsutada või valmistada spetsiaalseid eliksiire. Peale põhiteekonna lõpetamist on võimalik minna tagasi ning saada uus kogemus, mis võimaldab kogeda ka lugude kõrvalliine. 

Parima hinnaga mängukonsoolid on saadaval siin!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.