5 parimat online-mängu, mis sobivad ka täiskasvanutele

Kes ütles, et mängimine on mõeldud üksnes lastele? Sugugi mitte! Kui selja taga on väsitav tööpäev, on igati mõistlik avada mõni meeldiv internetimäng ning pisut lõõgastuda päevast. Tänu tehnoloogia võidukäigule on internetiavarustes rohkelt mänge, mille kasutamiseks piisab brauserist ning tihti pole vaja muud kui üksnes nutitelefoni. Siin on mõned taolised mängud, millele võiksid pilgu peale visata, kui otsid mõnusat lõõgastust.

1. Criminal Case

Criminal Case on üks mängudest, mis on paljudele tuntuks saanud Facebooki vahendusel. Mängus oled sa detektiiv, kes peab lahendama müstilisi juhtumeid – selle tegemiseks pead otsima üles erinevaid juhtlõngu, mis on stseenidele peidetud. Criminal Case on olemuselt äärmiselt lihtne, kuid tänu põnevale ja kaasahaaravale temaatikale on see muutunud väga populaarseks isegi nende seas, kes muidu internetis ei mängi.

2. RuneScape

RuneScape’i mäletavad ilmselt paljud, kes veetsid aega arvutimängude keskel umbes kümmekond aastat tagasi. Mäng pole aga kuhugi kadunud ning vaid mõne aasta eest anti välja uuendatud graafikaga versioon. RuneScape on oma olemuselt fantaasiateemaline MMORPG, kus saab arendada erinevaid oskuseid, täita ülesandeid ning palju muud. Erinevalt paljudest sarnastest mängudest on RuneScape täiesti saadaval ka tasuta mängimiseks – tasulised mängijad saavad ligipääsu lihtsalt rohkematele funktsioonidele.

3. Slotikad

Online mängudele mõeldes ei pruugi esimese hooga slotikad pähe tullagi, kuid kui tahad oma õnne proovile panna, on slotikad üks viisidest, kuidas õhtul aega veeta. Slotikad on hasartmängud, mille põhimõte on lihtne: sa pead keerutama rullikuid ning kui rullikutele maanduvad samasugused sümbolid teatud mustris, võidad sa raha. Nagu näha Eesti kasiinode võrdlusportaalist, enamus Eestis tegutsevaid mängukohti edastavad slotimänge, mõne valikus on lausa mitusada slotikat kõikvõimalike teemadega, alates džunglislotikatest kuni rokiteemaliste mängudeni. Pea aga meeles, et kuna slotikad on sisult kasiinomängud, tuleks nende mängimist kaaluda hoolikalt – hasartmängud võivad tekitada sõltuvust ning slotikad pole mingi erand.

4. Candy Crush Saga

Candy Crush Saga on juba omamoodi legendaarne ning on peaaegu võimatu leida mõnda sõpruskonda, kus seda mängu ei mängitaks. Kuigi mängu olemus on lapselikult lihtne, ongi see Candy Crush Saga võlu. Pärast stressirohket tööpäeva aitab Candy Crush sul end „välja lülitada“ ja mõistusel pisut puhata argimuredest. Mängu lõbusad heliefektid ja värviline graafika toovad paratamatult muige näole.

5. Design Home

Design Home on mäng, mis meeldib eelkõige neile, kellel plaanis peatselt ette võtta kodu remontimine. Tegemist on 3D sisustusmänguga, kus saad mängida sisekujundajat ning sättida sisustuselemente oma maitse järgi. Mis muudab mängu fenomenaalseks, on selle tõetruu graafika. Hetkel on Design Home saadaval üksnes App Store’i kaudu iOS seadmetele.

Tegemist on sisuturundusartikliga, mille autoriks ja tellijaks on on võrdlusportaal Playin.ee.

Märksõnad:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.