Sisuturundus

Aitab avalikest saladustest: NordVPNiga saab turvalise VPN-i 72% soodsamalt ja kolmeks kuuks lausa tasuta

Üle interneti suheldes liiguvad andmed pakettidena ja enamasti avatult – kui keegi juhtub pealt kuulama, saab niimoodi jälile mõnikord üsna tundlikule infole. Selle vastu aitab VPN – krüpteeritud kanal üle avaliku võrgu, mis aitab andmete turvalisust oluliselt tõsta ja saladuste avalikuks tulekut vältida.

Kaitstud krüptokanali saab tellida VPN-teenusena, aga kuna sellega peab kaasnema ka usaldus teenusepakkuja vastu, tasub valida kindel ja usaldusväärne partner.

NordVPN on omas valdkonnas tunnustatud tegija ja nende praegune sooduspakkumine – leping kaheks aastaks hinnaga 75,65 eurot pluss kolm kuud tasuta annab meelerahu päris pikaks ajaks.

Miks just NordVPN?

VPN-ühenduse juures on kolm olulist omadust, mis kasutajatele kõige enam korda lähevad. 

Esiteks – tegemist peab olema usaldusväärse partneriga. VPN-i pakkuja peab olema turvaline nagu pank, sest tema kaudu liigutavad kliendid oma privaatseid ja tundlikke andmeid. NordVPN on tegutsenud juba alates 2012. aastast ning oma valdkonnas tunnustatud ja tuntud tegija.

Teiseks – ühenduskiirus peab olema piisav, et kasutada Internetti justnagu kodust. Vastav uuring on näidanud, et NordVPN-i ühenduskiirus on olnud keskmiselt 6730+ Mbit/s (loe uuringu kohta lähemalt siit).

Kolmandaks – hea ühenduskiiruse tagavad lähedal asuvad serverid. NordVPN-il on üle maailma üle 5500 serveri, seega saad alati, ükskõik kus viibid, kohalikust serverist hea ühenduskiiruse.

Milleks on VPN hea?

VPN ehk krüpteeritud turvakanal kasutaja juurest teenusepakkujani on hea andmeliikuluse turvalisuse tagamiseks, võib ühe lausega kokku võtta. Kuid ka siit leiab kolm kõige olulisemat põhjust, miks iga kasutaja peaks kaaluma VPN-iga liitumist.

Esiteks – andmed liiguvad üle Interneti krüpteeritult. Seega kui asud mõnes ebausaldusväärses võrgus ja sa ei tea, kas keegi kuulab võrguseadmetest läbi käivat võrguliiklust pealt, saad üle VPNi turvaliselt ühenduse ilma andmelekke ohuta kahtlastes võrkudes.

Teiseks – tänu võimalusele oma virtuaalset asukohta ise määrata saad ligi teenustele, mis on mõnedes välisriikides blokeeritud või piiratud. NordVPN aitab neid kasutada mugavalt ja piiranguteta – pole vaja teada midagi krüptograafiast ega võrgu ehitusest, tavakasutaja saab ise valida, millisest asukohast ta soovib Internetti kasutada.

Kolmandaks – VPN-i kasutamine on lihtne ja turvalisuse suurendamiseks ei pea midagi eriti ise tegema. Teenusega liitudes saad kasutada vastavat äppi (Windowsile, macOS-ile, iOS-ile, Androidile või Linuxile), millest kasutaja määrab ära oma IP ja asukoha ning võib Internetti kasutama hakata nagu tavaliselt. Kõik toimub üsna nähtamatult, aga palju turvalisemalt, kui seni.

Kui vajad kiiret ja usaldusväärset VPN-i, siis vaata kindlasti NordVPN-i soodsat pakkumist turvaliseks ühenduseks: liitumine 2 aastaks on nüüd 72% soodustusega, mis teeb vaid 2,8 eurot kuus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.