AOC monitoride seast leiab igaüks endale sobiva

Kui olete uue monitori otsinguil, pakub AOC laia valikut. Mudelirivi sisaldab mitte ainult suure jõudlusega mängumonitore, vaid ka uuenduslikke, ergonoomilisi ja stiilseid lahendusi kaasaegsele professionaalile, kodukontori töötajale ja kontorisse. Olenemata sellest, kas otsite monitor filmide vaatamiseks kodus või kontoris töötamiseks, on neid saadaval mitmes erinevas versioonis, suuruses ning omadustega.

Näiteks AOC V5 ja P3 seeriad hõlmavad mudeleid, mille suurus on alates 24-tollist kuni 34-tollini. Lisaks on neil USB-C ühenduvus ja täiustatud USB-C dokkimislahendused, mis muudavad sülearvutipõhise töökeskkonna produktiivseks töölauapõhiseks keskkonnaks vaid ühe kaabliga ning pakuvad seeläbi paindlikkust igasuguses ärikeskkonnas.

Kui elegantsed ja stiilse välimusega V5 mudelid sobivad pigem väiksema töökoormuse korral ja kodukontori tarbeks, siis P3-seeria mudelid lisavad täiustatud funktsioone, nagu näiteks sisse ehitatud veebikaamera. Lisaks neile pakuvad E2 seeria mudelid suuri ekraane hea eraldusvõimega ning mõistlikku hinda.

AOC 24P3CW

Kui eelistate väiksemat ekraani või teil pole monitori mahutamiseks palju ruumi, on heaks valikuks AOC 24P3CW mudel. Sellel on 23,8-tolline ekraan, mis kasutab IPS-paneeli. Ekraanil on 1920×1080 piksline eraldusvõime ja 300-nitine heledustase.

Monitoril on kaks 5W võimsusega siseeehitatud kõlarit ja ülaservast leiab 5MP veebikaamera, mis samuti võimaldab Windows Hello™ funktsiooni abil kasutaga sisselogimiseks ka näotuvastust.

AOC 24P3CW USB-C ühenduse kaudu saab kasutada DisplayPorti Alternate Mode režiimi, mis aitab kõrge eraldusvõimega videosignaali üle kanda sülearvutist monitorile. Lisaks toetab monitori USB-C dokk kuni 65 W laadimisvõimsust, hoides teie sülearvuti kenasti laetuna ja vabastades töölauda tüütute kaablite eest.

AOC Q27V5CW

Kes veidi suuremat ekraani soovib, sellele on AOC valikus olemas 27-tollise IPS tehnoloogial põhineva ekraaniga Q27V5CW mudel. Võrreldes AOC 24P3CW mudeliga, on suuremal monitoril teravam, 2560×1440-piksliline resolutsioon ning sarnaselt väiksemale mudelile toetab see Adaptive-Sync tehnoloogiat.

Ka sellel mudelil on olemas kaks kõlarit ning 5MP veebikaamera Windows Hello™ näotuvastusega sisse logimiseks. Lisaks aitab kontoritööd efektiivselt teha ka 4 USB pesa, USB-C ja HDMI pesad ning DisplayPort ühendus.

AOC Q32V5CE

Kui aga ruumi rohkem või lihtsalt soov veelgi suurema monitori järgi, siis on AOC-l olemas ka 32-tolline mudel. Q32V5CE mudel sobib suurepäraselt neile, kes ei vaja veebikaamerat, kuid tahavad USB-C dokkimislahendust, mis oleks ka stiilses pakendatud.

Tänu kõrgele ekraani eraldusvõimele (2560×1440 pikslit) on pildikvaliteet terav ja selge ega jäta soovida. Muusika kuulamiseks ja filmide vaatamiseks on kaks 5W kõlarit.

AOC U34E2M

AOC pakub oma valikus ka uskumatult taskukohaseid ülilaia, 34-tollise ekraaniga mudeleid, mis aitavad suurendada teie tootlikkust ja võimaldavad multitegumtööd. Üheks selliseks on ka U34E2M mudel.

Sellelt monitorilt leiab 21:9 kuvasuhtega ekraani, mis pakub UWQHD resolutsiooni koos 3440×1440 pikslise eraldusvõimega. Monitor sobib eriti hästi näiteks kontori- ja koolitööks, kuna võimaldab hoida mitut programmi korraga ekraanil avatuna Pilt-pildis (PiP) või Pilt pildi kõrval (PbP) režiimis.

Tänu kõrgele ekraani resolutsioonile ning 100 Hz värskendussagedusele on selle monitori kasutus väga sujuv ning võimaldab mängida ka kergemaid mänge.

AOC CU34P3CV

Sarnaselt eelmisele mudelile pakub ka CU34P3CV mudel kuvasuhet 21:9, kuid lisaks sellele ka kumerat ekraani. See teeb kasutuse veelgi mugavamaks ning võimaldab ka produktiivsemat tööseadistust ja kaasahaaravamat vaatamiskogemust.

Lisaks on monitoril ka kõrge 3440×1440 piksline ekraani eraldusvõime ja 100Hz värskendussagedus. Kasutusel on ka AOC Flicker Free tehnoloogia, mis aitab vähendada silmade väsimust.

Sarnaselt eelnevatele mudelitele on ka CU34P3CV-l kaks sisse ehitatud 5W kõlarit. Monitoril on ka ergonoomiline alus, mis aitab leida kõige mugavama kasutusasendi.

USB-C ühendus võimaldab laadida väliseid seadmeid 65W võimsusega ning DisplayPort tehnoloogiat saab kasutada kõrge eraldusvõimega sisu edastamiseks. Lisaks on olemas ka KVM-lüliti, mis võimaldab näiteks hiirt, klaviatuuri ja monitori nupuvajutusega ühe arvuti küljest teise külge ühendada.

AOC monitoridega saad lähemalt tutvuda nende kodulehel. Valik on suur ja lai ning soovi korral saad kindlate parameetrite järgi enda jaoks sobiva sealt välja valida.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.