Sisuturundus

ASUS TUF Gaming FX705DD sobib ka kõige nõudlikumale mängurile

Arvutimängud muutuvad aina nõudlikumaks ning mahukamaks ja vajavad sujuva kogemuse jaoks arvutilt parimat riistavara. Just selle mure lahendamiseks ongi ASUS turule toonud TUF Gaming FX705 mudeli.

Robustne kuid stiilne välimus

Tagamaks esmaklassilise vastupidavuse, on arvutile tehtud mitmeid stressikatseid. Tänu sellele on FX705 saavutanud militaartasemel tunnustuse MIL-STD-810G sertifikaadi näol. See tähendab, et arvuti on keskmisest oluliselt põrutuskindlam, talub tavarvutiga võrreldes paremini kukkumisi ning on temperatuurikõikumistele ja niiskusele palju vastupidavam.

Selle kõige juures on aga säilitatud stiilne ning kompaktne välimus. Arvuti kaanel olevad disainielemendid on spetsiaalselt loodud tagamaks korpuse jäikust.

Lisaks üliõhukestele ekraaniservadele on FX705 mudelil kasutusel NanoEdge ekraanitehnoloogia, mis muudab pildikvaliteedi veelgi paremaks.

Mõeldud ka kõige nõudlikemate mängude jaoks

Pakkumaks kõrgeks klassist kasutuskogemust, on arvutil võimas AMD Ryzen seeria protsessor ning GTX 1660 Ti graafikaart. See tagab murevaba kogemuse nii mängimisel, kui ka tavapärase arvuti kasutuse puhul.

Võimsate komponentide jahutamiseks on kasutusel topeltventilaatorite süsteem HyperFan ning tolmuvastane süsteem HyperCool. Ventilaatorite avade asetus arvutil pole samuti juhuslik – need on paigutatud trapetsikujuliselt, et jahutust veelgi maksimeerida.

Arvuti klaviatuur on tehtud kasutajale võimalikult mugavaks ning selle jaoks on eeskujuks võetud lauaarvutite klaviatuur. See tähendab, et funktsiooniklahvide vahele on jäetud rohkem ruumi, tühikuklahv on laiemaks tehtud ning nooleklahvid on paigutatud eraldi ja täissuuruses.

Eraldi efekti loob ka spetsiaalne klahvide RGB valgusesüsteem, kus on võimalik valida erinevate režiimide vahel.

Muidugi ei pea muretsema ka ühenduste pärast, sest FX705 arvutil on olemas väliste seadmete ühendamiseks üks USB 2.0 pesa, kaks USB 3.2 pesa ning ekraani ühendamiseks ka HDMI pesa.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.