ASUS Vivobook Pro 14X OLED on parim kaaslane loomeinimestele

Selge see, et iga arvutiga saab kirjatükke kirjutada, kunsti luua või mudeleid koostada. Vivobook Pro 14X OLED aitab sul seda teha aga stiilselt ning ülimalt kvaliteetse OLED ekraani kaasabil.

Miks valida OLED ekraan?

Kõigile, kelle jaoks arvuti kasutuse juures on tähtis värvide täpsus ning kvaliteet, peaksid just OLED tehnoloogia poole vaatama. Anname selle jaoks viis põhjust:

Esiteks on OLED ekraanil 100 % värvide täpsus DCI-P3 värviruumis. Teiseks on OLED tehnoloogia palju sõbralikum kasutaja silmadele, olles isegi kuni 70 protsenti vähem kahjulik sinise valguse tekitamisel. Kolmandaks suudab  OLED tehnoloogial põhinev ekraanipaneel igasuguse heledustaseme juures säilitada ülima selguse. Neljandaks on sellise ekraani mustad toonid alati sügavmustad ning aitavad edasi anda ekraanipildi tõelist olemust kõige väiksemate detailideni. Viimaseks on OLED ekraani reageerimise kiirus parem kui teistel tehnoloogiatel – see tähendab, et liikuva pildi puhul on kaadrite üleminekul vähem virvendust ja värvide udusust.

Lisaks OLED ekraani võimekusele pakub Vivobook Pro 14X OLED ka esmaklassilist 2880×1800 resolutsiooni ning 16:10 ekraani kuvasuhet, mis võimaldab veelgi enam infot ekraanile kuvada. Heleduse pärast pole samuti tarvis muretseda, kuna ASUS-e sülearvuti võimaldab kõrget 600 nitist maksimaalset heleduse taset.

Kujundus, mis sobib sinu stiiliga

ASUS on Vivobook Pro 14X OLED loomisel erilist rõhku pannud selle kujundusele. Enne veel, kui kaane avad, püüab pilku ainulaadne ASUS-e logo, mis annab aimu, mida seestpoolt on oodata.

Alumiinimumist korpus on konkreetsete ja teravate joontega ning seda katab spetsiaalne kolme kihiline värv, kus viimane kiht aitab vähendada sõrmejälgede teket. Saadaval on Vivobook Pro 14X OLED nii tumehallina kui helehallis toonis, mõlemal juhul on viimistlus stiilselt matistatud.

Kaane avades leiad aga klaviatuuri, mida vürtsitavad silmapaistavad oranžides toonides aktsendid. Aga mitte ainult – kogu klaviatuur on värvitud kahes toonis, et rõhutada erinevaid funktsioone ning aidata paremini kaasa sujuva kogemuse jaoks.

Loominguline ja võimas

Parima kogemuse ja tõhusaima tulemuse jaoks leiad Vivobook Pro 14X OLED puutepaneelilt spetsiaalse juhtnupu DialPad. Ringikujulisel puutealal saad rakendada kogu oma loomingulisust ning kõiki protsesse kiiremini ja intuitiivsemalt läbi viia.

Erinevate rakenduste puhul saad juhtnupule määrata mitmesuguseid kiirkäsklusi ja võtta maksimumi Adobe’i tarkvarast.

Loomise teekonnal on sinu kaaslaseks 11. põlvkonna Inteli H seeria i7 protsessor, millele on abiks Nvidia GeForce RTX 3050 graafikakaart. Igasuguste loominguliste väljakutsete teostamisel annab oma parima kuni 16 GB suurune muutmälu ning 1 TB mälumaht.

Läbimõeldud lisad

Vivobook Pro 14X OLED annab sinu käsutusse puutetundliku sõrmejäljelugeja, tavalisest kuni 49 protsenti suurema puutepaneeli ning taustavalgustusega klaviatuuri, et oma tööd sujuvalt ning murevabalt teha.

Ühenduseks on aga lausa 4 USB-C pesa, mille kaudu kõikvõimalike väliseid seadmeid ühendada, olgu selleks kuvarid või muud seadmed. Muidugi on olemas ka eraldi HDMI ja tavaline USB pesa, kõrvaklappide pesa ning MicroSD kaardi lugemiseks mõeldud pesa.

Vivobook Por 14X OLED muudab lihtsamaks ka sinu liikuva eluviisi. 63 Wh aku mahutavus tagab pika aku kestuse ning kõigest 1,45 kg kaal muudab arvuti kaasas kandmise murevabaks ülesandeks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.