ASUS on populaarset ZenBook 14 mudeli kallal kõvasti vaeva näinud ning välja toonud uuendatud versiooni. See on nüüd veelgi õhem ja stiilsem kuid suudab samal ajal pakkuda muljetavaldavat jõudlust ning esmaklassilisi näitajaid.

Stiilne välimus

ZenBook 14 kasutab üleni metallist korpust, mille tugevus on võimaldanud välise kesta teha veelgi kompaktsemaks. Oma 13,9 mm profiiliga on tegu maailma kõige õhema 14 tollise arvutiga. Tänu õhulisusele on tegu ka erakordselt kerge seadmega, millel kaalu 1,13 kg.

Õhulised jooned ja kergus on edasi kantud ka arvuti ekraaniosale, kus ekraani ja korpuse suhteks 90 protsenti.  

14-tolline Full HD resolutsiooniga ekraan võimaldab kasutada kuni 400 nitist heledust ning tänu ülimadalale 1 vatisele energiatarbimistasemele aitab saavutada ka maksimaalset aku vastupidavust.

Hoolimata õhukeset kestast pole aga järgiandmisi tehtud ühendustes ning korpuse servadesse on ära mahutatud ka täismõõdus HDMI pesa, lisaks sellele ka kaks USB-C pesa, üks tavaline USB pesa ning ka MicroSD kaardipesa. Kusjuures mõlemad USB-C pesad võimaldavad kiirlaadimist ning 4K UHD välise ekraani ühendamist.

Igaühele midagi

ZenBook 14 pakub erinevaid konfiguratsioone, mis võimaldab igaühel endale täpselt sobiva arvuti valida. Nii on võimalik valida mudeleid mälumahuga alates 256 GB kuni 1 TB ning RAM mälu saab valida 8, 16 ja 32 GB vahel.

Valida on võimalik ka kolme tuliuue 11. põlvkonna Inteli kiibi vahel, mis viivad arvutite võimekuse uuele tasemele. Kahelt võimsamalt mudelilt leiab ka Intel X seeria värsked graafikaardid, mis annavad jõudlusele veelgi juurde.

Võtmesõnaks ergonoomika

ZenBook 14 sisemus on disainitud nii, et seda oleks võimalikult mugav kasutada. Näiteks on maksimaalset ära kasutatud klaviatuuri pinda, et selle trükkimiskogemus oleks täpne ja meeldiv.

Kuigi arvutilt ei leia eraldi numbriklahvistikku, ei pea selle fännid muretsema. ASUS on lisanud nutika lahenduse, millega saab numbriklahve kuvada otse puutepaneelil. Kusjuures seda funktsiooni on võimalik kasutada samaaegselt ka puutepaneelil hiire navigeerimisega.

Selleks, et käed arvutil hoidmisest ära ei väsiks on ASUS aga välja töötanud innovaatilise hingelahenduse ErgoLift. See aitab arvuti ekraani liigutades tõsta klaviatuuri osa mõne kraadi võrra ning muuta käte asendi oluliselt mugavamaks. Ühtlasi tagab see ka parema õhuvoolu ning aitab efektiivsemalt komponente jahutada.

Muljetavaldav aku vastupidavus

ZenBook 14 aku on nii hea, et laadijat polegi vaja ning selle maha ununemist ei panegi tähele. 67 Wh suurune aku, võimaldab tavaekraaniga mudelil 15 tunnist tööaega, ühe vatise ekraaniga mudelil pikeneb see aga kuue tunni võrra ning ulatub lausa 21 tunnini.

Tänu kiirlaadimisele on võimalik arvuti aku 60 protsendini täis laadida aga kõigest 49 minutiga.

ZenBook 14 mudeli kohta leiad lisainfot ja täpsemad andmed ASUS-e kodulehelt.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.