Elektroonikaettevõte LG (LG Electronics) esitles oma uusi LG OLED Objet Collection telereid Posé (LX1) ja Easel (65Art90), millel on erakordne pildikvaliteet ning lõuendit meenutav teksiiliviimistlus. Kui Posé teler on juba Eestis saadaval, siis Easel jõuab meie turule alles 2023. aastal.

Sulandub igasse ruumi

LG Lifestyle telerite sarja eesotsas seisab uus LG OLED Objet Collection Posé (LX1) teler, millel on õhuke ja klanitud disain, sulandudes sujuvalt iga ruumi sisekujundusega. Kuna Posé on loodud tuginedes kasutajate vajadustele ja ootustele, on see hea valik neile, kes otsivad telerit, mida on võimalik muuta isikupärasemaks vastavalt personaalsele eelistusele.

Kõrgekvaliteedilist mööblieset või kunstiobjekti meenutaval Posé teleril on õrnalt kumerad servad ning beeži värvi tekstiiliviimistlus. Teleri tagaküljel on trükiseriiulil, millele saab asetada raamatuid, ajakirju või postkaarte ning ka kaabli- ja tarvikusahtel, et vältida juhtmete sasipuntra tekkimist.

Parim pildikvaliteet

LG OLED Posé on saadaval 42- ja 55-tollise ekraanisuurusega ning sellel on 4K ekraani eraldusvõime ja 100 Hz värskendussagedus. Teleril on ka Alpha 9 Gen 5 AI protsessori ja AI/nutifunktsioonide uusimad versioonid ning see pakub tänu AI Picture Pro protsessorile ja OLED evo paneelile parimat pildikvaliteeti.

Posé toetab ka Dynamic Vivid, Dynamic Tone Mapping Pro ja Dolby Vision IQ FILMMAKER MODETM funktsioone. Teleri erakordselt sujuv, realistlik ning ere pilt saavutatakse VRR ja HDR10 abiga ning kinovääriline helikvaliteetne tänu AI Sound Pro ja AI Acoustic Tuning funktsioonidele.

Lisaks pakub teler OLED evo-tehnoloogiaga vapustavat pildikvaliteeti laia vaatenurga alt, mis võimaldab ühtlast vaatamiselamust nautida kõigil ruumis viibijatel. Posé saab lülitada ka galeriirežiimile, mis muudab teleri isevalgustatud digitaalseks lõuendiks, võimaldades ekraanilt kuvada kunstiteoseid või fotosid.

LG OLED Objet Collection Easel (65Art90) teler pakub LG OLED teleritest parimat pildikvaliteeti ning minimalistlikku disaini, sobides hästi erinevate interjööridega. Nagu nimigi ütleb, meenutab teler maalimiseks või kunsti eksponeerimiseks mõeldud molbertit ning see kasutab LG isevalgustavat ekraanitehnoloogiat elutruude värvide ja kontrasti kuvamiseks.

Easel teleril on ka teisaldatav riidest kate, mida saab juhtida puldiga. Line View ehk ribavaatesse seatuna tõuseb teleri kate üles, vähendades ekraani nähtavust ning võimaldades kasutajatele juurdepääsu kasulikele funktsioonidele ja režiimidele, nagu kuupäev, kellaaeg, ilm ning muusikakeskus.

Sarnaselt ettevõtte teistele 2022. aasta OLED-teleritele, kasutab ka Easel LG oma OLED evo tehnoloogiat, et pakkuda realistlikke pilte ja tõeliselt kinoväärilist vaatamiselamust. Koos LG tipptasemel pildialgoritmide ja α9 Gen5 AI protsessoriga suurendab LG OLED evo tehnoloogia teleri isevalgustavate pikslite võimet pakkuda ülimalt selgeid ja detailseid pilte, erakordset kontrasti ning elutruid värve. Seadmel on 80 W 4.2 kanaliga helisüsteem ning selle teisaldatava riidest katte on loonud Taani tekstiiliettevõte Kvadrat.

LG on tänavu pälvinud 13 auhinda, nende seas ka mainekas kuldne tunnustus International Design Excellence Awards (IDEA) 2022 konkursilt. IDEA-d, mida korraldab Ameerika Tööstusdisainerite Selts (IDSA), peetakse üheks maailma parimaks disainiauhinna programmiks, kus tunnustatakse olulisi saavutusi tööstusdisaini alal, sealhulgas iF Design Award ja Red Dot Design Award.

LG Electronics Inc.

LG Electronics on ülemaailmne tehnoloogia- ja olmeelektroonika innovaator, kes tegutseb peaaegu igas riigis ning pakub rahvusvaheliselt tööd enam kui 75 000 inimesele.

LG koosneb neljast äriüksusest – kodumasinad ja õhukonditsioneerid, kodune meelelahutus, sõidukikomponentide üksus ja ärilahendused. Ettevõtte müügitulu oli 2021. aastal üle 63 miljardi USA dollari.

LG on üks maailma juhtivatest tarbe- ja kommertstoodete, sealhulgas telerite, kodumasinate, kliimaseadmete, monitoride, sõidukikomponentide, teenindusrobotite ning esmaklassiliste LG SIGNATURE telerite ja tehisintellektiga varustatud LG ThinQ seadmete tootjatest.

Täiendav informatsioon: www.LGnewsroom.com

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.