Lihtsa ligipääsuga turvaline krüptoplatvorm on täitsa olemas! Ja see sobib kõigile

Üks peamisi Zondat edasiviivaid jõude on selle pidev uuendustele suunatud süsteem.Foto: Zonda

Krüptorahamaailm on viimase kümnendi jooksul plahvatuslikult kasvanud, muutudes valitud investoritele mõeldud turust rahvusvaheliseks nähtuseks. Kasvu hõlbustamiseks on mitmed krüptovaluutavahetused loonud platvorme, mis lubavad ka algajal oma lemmikkrüptosse turvaliselt investeerida. 

Kuna tegemist on üsna uudse süsteemiga, peetakse plokiahelat ja krüptoraha tervikuna algajatele investoritele sageli liiga keeruliseks. Selleks, et asja lihtsustada ja pakkuda võimalust krüptosse investeerida ka tavalisel inimesel, lõi näiteks zondacrypto madalate tasudega, tugeva finantsregulatsioonide taustaga ning paljude kasutajasõbralike funktsioonide ja liidestega krüptovahetusplatvormi.

Zondacryptot tuntakse eelkõige Kesk- ja Ida-Euroopa suurima krüptovaluutabörsina. Rahapesu andmebüroo litsentsi ning Itaalia ja Kanada finantslitsentsidega platvorm pakub paljude integreeritud krüptovaluutade ostmist ja müüki.

Rohkem kui miljoni aktiivse kasutajaga börsil on palju mugavaid  ja intuitiivseid funktsioone, mis muudavad selle platvormi lihtsaks ka kõige asjatundmatumale kasutajate. 

Zondacryptol on tugev regulatsioonide taust, mis tagab, et kliendid saavad investeerida oma raha krüptovaluutasse, muretsemata ohutuse pärast. Aja jooksul on platvorm muutunud madalate tasude, fantastiliste funktsioonide ja suurepärase klienditoe meeskonna sünonüümiks.

Kust zondacrypto tuleb?

Zondacrypto asutati 2014. aastal eesmärgiga pakkuda lihtsat viisi krüptovaluutade ostmiseks ja müümiseks. Platvorm sai alguse Poolast, saavutas kiiresti edu ja tõusis Kesk- ja Ida-Euroopas turuliidriks. 

Üks peamisi zondacrypto edasiviivaid jõude on selle pidev uuendustele suunatud süsteem. Zondacrypto uuendab platvormi regulaarselt, tagades klientidele alati juurdepääsu parimatele tööriistadele ja funktsioonidele.

Tänu ülifunktsionaalsele platvormile on zondacrypto võitnud mitmeid krüptovaluutavahetuse auhindu. Näiteks pärjati see Cryptocurrency World Expo poolt 2017. aastal “Parima krüptovaluutavahetuse” auhinnaga. 2017 Cryptocurrency, 2018. aastal tunnustati Berliini tippkohtumisel “Parima krüptovaluutavahetuse” auhinnaga ja 2019. aastal pärjati zondacrypto Invest Cuffsi “Aasta parima plokiahela” auhinnaga.  

Lisaks krüptospetsiifilistele auhindadele võitis zondacrypto 2017. aastal Poola innovatsiooniauhinna, mille andis välja Poola Ettevõtluskongress. 

2019. aastal kolis zondacrypto meeskond Eestisse, kus platvormi põhioperaatoriks sai BB Trade Estonia OÜ. Selle partnerlusega sai zondacrypto finantsteabeüksuse (LIU) litsentsi, mis andis ettevõttele veelgi suurema tuule tiibadesse.

Samal ajal võetigi ette nimevahetus, sest zondacrypto laienes järjest uutele turgudele ja saavutas peadpööritava edu. 

Alates 2021. aasta lõpust on zondacrypto võtnud sihiks rahvusvahelise laienemise, mille eesmärk on tungida maailmaturgudele.

Zondacrypto on võtnud eesmärgiks teha krüptovaluutade maailmaga liitumine lihtsamaks, pakkudes kasutajatele õppevahendeid ja loogilist liidest. Just see on muutnud platvormi uutele tulijatele uskumatult ligipääsetavaks, selgitades lihtsalt, kuidas krüptovaluutasse investeerida.

Tänu oma kasutuslihtsusele, finantsregulatsiooniasutuste tugevale toetusele ja madalatele tasudele esindab zondacrypto krüptovaluutabörside pakutavatest parimat.

Zondacrypto peamised omadused

Inimestele suunatud börsina, mis teeb krüptovaluutasse investeerimise võimalikult lihtsaks, on zondacryptol rida suurepäraseid funktsioone, mis aitavad kliendikogemust parandada. Platvormil on kõik alates kogenud krüptoekspertidele mõeldud täiustatud investeerimistööriistadest kuni põhiliste vahetusfunktsioonide komplektini.

Alates 2014. aastast tegutsenud zondacrypto platvorm võimaldab tänasel päeval kasutajatel lihtsalt osta ja müüa erinevaid krüptovaluutasid. Iga päev tehakse platvormil üle 180 000 tehingu. Lisaks on seal olemas põhjalik valuutaleht, mis pakub teavet erinevate tipptegijate, nõrgimate tegijate, tehingute kogumahu ja põhjaliku statistika kohta iga krüpto kohta.

Zondacrypto platvorm on ka väga paindlik ja arvestab kliendi soove. Selle asemel et olla fikseeritud kauplemisele teatud krüptovaluutaga või lubades tehinguid vaid ühe valuutaga, võimaldab zondacrypto kasutajatel teha reaalajas tehinguid oma äranägemise järgi.

Näiteks saab uus kasutaja hoiustada oma kohalikku valuutat ja osta koheselt krüptovaluutat koos zondacrypto toetava kaardiga, pangaülekannetega ja välkmaksetega. Samamoodi toimib teenus zondacrypto platvormil, tehes ülekandeid kasutaja pangakontole. 

Neile, kes pole krüptovaluutamaailmaga eriti kursis, võib avalikel börsidel konto loomine olla sageli keeruline ülesanne, mis võib tihti lõppeda sellega, et klient loobub, kuna ei saa kõigest aru. 

Zondacrypto on teinud kõik selle oma kliendile väga lihtsaks. Kontot loomiseks ja kauplemisega alustamiseks on loodud lihtne 5-astmeline meetod, kus kasutaja saab mõne minutiga luua uue konto, kontrollida oma andmeid, kindlustada konto täiendavate turvafunktsioonidega, teha sissemakse ja alustada kauplemist.

Selleks, et kogu kauplemine oleks ka turvaline, on zondacrypto võtnud kasutusele rea erinevaid turvaelemente. Näiteks on kasutusel kaheastmeline autentimine, kus kontole sisselogimiseks peab olema kaks potentsiaalset seadet, millel on juurdepääs platvormile. See tähendab, et isegi kui küberkurjategijal õnnestuks kasutaja parool leida, ei pääse ta ikkagi kontole ligi. Pikema nimekirjaga zondacrypto turvalisusest saab tutvuda nende kodulehel. 

Parimad vahetusvõimalused

Kuna zondacrypto on reguleeritud, saab seal vahetada fiat-valuutasid, nagu EUR, USD, PLN või GBP, krüptovaluutadeks ja tagasi. Lisaks sellele saab krüptokauplemisplatvormil Fiat-raha omavahel vahetada.

Olenemata sellest, kas investeerida Bitcoini, Ethereumi, Litecoini või mõnesse muusse zondacryptos saadaolevasse krüptorahasse, saab sisse- ja väljamakseid teha Fiat-rahas. Võimalus on teha seda nii pangakaardi, kiirpangaülekance või traditsioonilise pangaülekandega.

Zondacrypto akadeemia aitab algajaid

Et toetada nende aktiivset kogukonda ja aidata uutel tulijatel krüptoraha kohta rohkem teada saada, käivitas platvorm zondacrypto Akadeemia. Akadeemia raames saavad kasutajad liituda tasuta kursustega, kus õpetatakse absoluutselt kõike, mida krüptoraha kohta teadma peab, alustades juhendist algajatele ja lõpetades edasijõudnute kursusega. 

Zondacrypto Akadeemia eesmärk on luua süsteem, kus algajad saavad rohkem teada ja asjatundjad oma teadmisi värskendada. Akadeemia kaudu väljendab zondacrypto pühendumust teha krüptovaluutad kõigile kättesaadavaks.

Muljetavaldava funktsioonide valiku, turvalisusele pühendumise, madalate tasude ja harivate loengutega on zondacrypto loonud ideaalse platvormi kõigile, kes on huvitatud krüptovaluutade ostmisest ja müügist. Eriti lihtsaks on see tehtud krüptomaailmas alustavatele huvilistele. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.