Sisuturundus

MSI Creator Z16 mudel kombineerib edukalt tipptasemel jõudluse esteetikaga

Olenevalt arvutikasutajast on tema ootused oma töövahendi jaoks erinevad. Kodukasutaja jaoks ei mängi ülim võimsus nii suurt rolli kui mängurile. Loomeinimeste jaoks on aga oluline, et arvuti näeks hea välja ning võimaldaks vajadusel ka keerukamate ülesannetega toime tulla.

Just sellisele sihtgrupile on suunatud MSI Creator Z16 sülearvuti.

Ideaalse kuvasuhtega ekraan loomeinimestele

Creator Z16 kombineerib omavahel ümarad jooned ja konkreetse disaini, et vormida kauni väljanägemisega korpus. Ühes tükis valmistatud metallkorpus on jätab väljapeetud mulje ning on tänu valmistamistehnoloogiale ka ülimalt vastupidav.

16-tolline QHD+ resolutsiooniga ekraan kasutab True Pixel tehnoloogiat, mis suudab DCI-P3 värvigammata kujutada 100 protsendilise täpsusega. Nii saad oma loominguga tööd tehes alati veendunud olla, et kõik värvidetailid on paigas ja kuvatud sellisena nagu päriselus.

Lisaks sellele on MSI Creator Z16 ekraani kuvasuhteks võtnud 16:10, mis on ideaalne proportsioon loomemaailma inimestele. See lisab tavalise ekraaniga võrreldes 11 protsenti ekraanipinda ning mahutab korraga rohkem infot. Näiteks saad lisada Adobe’i rakendusi kasutades lisa tööriistu, mis tavalisele ekraanile korraga ära ei mahuks.

Ainult parimad komponendid

Arvuti võib ilus olla, aga selleks, et tast ta kasu oleks, peavad ka sisemises komponendid ülesannete kõrgusel olema. Seepärast on MSI paigaldanud Creator Z16 korpusesse Inteli 12. seeria uusima Core i7 protsessori. Koostöös Nvidia GeForce RTX30 seeria graafikaprotsessoriga on siin võimsust pea igasuguse loometöö edukaks teostamiseks.

Võrreldes eelmise põlvkonnaga on RTX30 seerial pea kaks korda rohkem graafikamälu ning kaks korda enam renderdusjõudlust. Nii on 3D mudelite genereerimine kiirem kui kunagi varem.

Jahutuseks kasutab Creator Z16 Cooler Boost Trinity+ tehnoloogiat, mis võimaldab tekkivat soojust ühtlaselt hajutada. Ventilaatorite imeõhukesed labad aitavad aga kaasa efektiivsele õhu liikumisele ning hoolitsevad selle eest, et ka keeruliste ülesannete läbiviimine arvutile raskusi ei valmistaks.

Aku mis kestab

Hoolimata sellest, et Creator Z16 korpus on kõigest 15,9 mm paksune, on selle sisse mahutatud võimekas aku. 90 Whr aku võimaldab sul kõik vajalikud tegevused muretult lõpule viia ning kiirlaadimise tehnoloogia vastavalt vajadusele akumahtu endale sobival hetkel täiendada.

Creator Z16 külgedelt leiad aga kõik vajaliku väliste seadmete ühendamiseks. Olemas on nii kaks Thunderbolt 4 USB-C pesa kui ka kaks USB pesa. Mugavust lisavad Micro SD kaartide ning kõrvaklappide pesa.

Kui tahad Creator Z16 kohta rohkem teada, siis saad seda teha MSI kodulehe kaudu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.