MSI Crosshair 17 C12V sülearvuti tagab parima mängukogemuse 17-tollisel ekraanil

Kaasaaegsed arvutimängud seavad uutele sülearvutitele aina suuremaid nõudmisi. See omakorda paneb pingutama ka tootjad, et nende arvutimudelid vastaksid vajalikele standarditele ning võimaldaks sujuvat mängukogemust.

Just seda silmas pidades on MSI loonud sarja Crosshair 17, mis on võimas ja rõõmustab kasutajat suure, 17-tollise ekraani ning uue disainiga.

Tasemel kasutuskogemus

Crosshair 17 C12V-s on väga võimekas Inteli 12. põlvkonna Core i7 protsessor, mis tagab tasemel jõudluse igasuguse kasutuse juures. Võrreldes 11. seeria protsessoriga on jõudlus umbes 30 protsenti suurem, lisaks sellele leiab arvutist ka Nvidia GeForce RTX 4070 graafikakaardi.

Selline kombinatsioon tagab sujuva mängukogemuse ka kõige nõudlikumate mängude puhul. Nvidia Max-Q tehnoloogia aitab arvutit optimeerida nii, et vastavalt mängu ressursivajadusele oleks alati saadaval maksimaalne jõudlus. Parima tulemuse saavutamisele aitavad kaasa ka kiire PCI-e 4. põlvkonna SSD ja DDR5 muutmälu.

Võimsad komponendid nõuavad efektiivset jahutust. Seda aitab Crosshair 17-l saavutada MSI tehnoloogia Cooler Boost 5. Kahe ventilaatori ja 5 jahutustoruga süsteem jahutab korraga nii protsessorit kui ka graafikakaarti, mis muudab süsteemi eriti efektiivseks.

17-tollise ekraani FHD-eraldusvõime ning 144 Hz värskendussagedus muudavad igapäevased toimingud ja mängukogemuse sujuvaks. Täissuuruses Spectrum Lighti klaviatuuri juures on aga kasutusel erksates toonides taustvalgustus. Klahvid W, A, S, ja D, mida mängudes kasutatakse, on täistaustvalgustusega ning ülejäänud klahvidest esile tõstetud. Nii saab mänguolukorras alati õigete näpuvajutustega reageerida.

Piisavalt ühendusi

Väliste seadmete jaoks mõeldud ühendusi pole kunagi liiast ja seda on arvesse võetud ka Crosshair 17 juures. Siit leiad nii USB-C- kui ka kaks tava-USB-pesa. Veel on olemas HDMI-pesa välise ekraani ühendamiseks ning RJ45-pesa võrgukaabli jaoks. Samuti saab arvutiga ühendada kaabliga kõrvaklappe.

Sujuva internetiühenduse aitab tagada Wifi 6 standard, mis on eelmise põlvkonnaga võrreldes kuni kolm korda kiirem. Parima võimaliku heli eest kannab aga hoolt standard Hi-Resolution Audio, mis võimaldab edastada hea kvaliteediga heli. Audiotarkvara Nahimic abil saad aga heli nautida ruumilisena ning olla kindel, et mängu ajal peetav vestlus mängukaaslastega on alati kuuldav ning selge.

MSI Crosshairi uuendatud mudelit on võimalik osta Arvutitarga e-poest ning kauplustest. Boonusena saavad kõik ostjad kaasa Microsoft PC Game Passi mänguteenuse, mis kehtib kuu aega ja võimaldab mängida väga suurt valikut erinevaid mänge.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.