MSI Cyborg 15 A12V sülearvuti katab keskmise mänguri igapäevavajadused

Kiire elutempo juures pole meil tihti oma lemmiktegevuste jaoks alati nii palju vaba aega kui sooviks. Kui oled aga mänguhuviline ning soovid oma vaba aega maksimaalselt nautida, siis on selle jaoks vajalik ka heal tasemel mänguriarvuti.

Just siin tuleb appi MSI Cyborg seeria uus mudel, mis on tasemel komponentidega ka nõudlike mängude jaoks ning samas ideaalne valik ka igapäeva toimingute jaoks.

MSI Cyborg seeria pakub hea jõudlusega mänguriarvuteid, mis samal ajal on ka piisavalt kerged ja kompaktsed. Cyborg 15 A12V juures on suurt rõhku pööratud efektsele kujundusele, mis paistaks silma, kuid oleks samal ajal ka maitsekas.

Üheks efekti lisavaks elemendiks on sülearvuti juures selle poolläbipaistva taustavalgustusega klaviatuur, mille alt kumavad läbi arvuti sees olevad komponendid. Märkamata ei jää ka A, S, D ja W klahvide juures nende täielikult läbipaistev kate, tänu millele on igas mänguolukorras õigeid klahve lihtne leida.

Muidugi ei saa ükski õige mänguriarvuti hakkama ilma võimeka protsessorita ning siin on MSI sülearvutitele appi tulnud Inteli 12. põlvkonna kiibid. Cyborg 15 seest leiab i5 protessori, millel 8 tuuma. Siia on lisatud ka Nvidia GeForce RTX 4060 videokaart, mis kombinatsioonis moodustavad ülimalt võimeka tandemi. Tänu tippklassi riistvarale võid olla kindel, et iga mängu mängimine on sujuv ning nauditav.

Sujuva kogemuse juures on oma osa kindlasti ka 15,6 tollisel Full HD resolutsiooniga ekraanipaneelil, mis võimaldab 144 hertsist värskendussagedust. Kui siia lisada veel terav pilt ning naturaalseld värvitoonid, on nauditav kasutuskogemus garanteeritud.

Cyborg 15 puhul saad kasutada vaikimisi 16 GB suurust RAM mälu, mis põhineb kiirel DDR5 tehnoloogial. Kui sellest väheks jääb, saad RAM mälu suurendada kuni 64 GB-ni. SSD sisemälu suuruseks on 512 GB, mis kasutab PCI Express Gen4 standardit ja muudab tänu sellele programmide ja mängude laadimise väga kiireks.

Arvutit saad kasutada koos uusima Windows 11 versiooniga, mida täiendavad MSI Center ja MSI App Player programmid. Nende kaudu on võimalik muuta nii arvuti kui ka mängude seadistusi enda maitse järgi ning arvutis olevat sisu kuvada ka oma nutitelefonis.

Selleks, et võtta mängukogemustest viimast, saan tänu HDMI ja USB-C portidele sülearvutiga ühendada ka välise ekraan. Lisaks on olemas ka tavalised USB pordid, võrgukaabli ühendamise võimalus ning kõrvaklappide pesa.

Cyborg 15 A12V kohta saad huvi korral lähemalt uurida MSI kodulehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.