Pesev robottolmuimeja muudab kodukoristuse kiireks ja lihtsaks

Kuidas panna pesev robottolmuimeja kõige paremini enda kasuks tööle ja mida arvestada selle ostmisel?Foto: © Getty Images via canva.com

Pesevad robottolmuimejad muudavad lisaks tolmuimemisele ka põrandate pesemise mugavaks. Tegemist on viimase aja ühe uuenduslikuma kodutehnikaga, mis on muutnud paljude suurte majade ja korterite omanike elu lihtsamaks.

Kuidas panna pesev robottolmuimeja kõige paremini enda kasuks tööle ja mida arvestada selle ostmisel, saad lugeda järgmistest lõikudest.

Pesev robottolmuimeja on hädavajalik suures kodus

Suuremates elamutes, kus elab suurem pere koos mõne lemmikloomaga, võtab koristamine palju aega. Tihtipeale ei piisa ka kord nädalas koristamisest, sest nii tuppa toodud pori kui ka loomakarvad vajavad koristamist. Siinkohal tuleb appi pesev robottolmuimeja, mis alguses puhastab erinevad põrandapinnad tolmust ja lahtisest mustusest ning lõpetab põrandapesuga. Robottolmuimejat on kerge tööle seadistada ja põranda puhastuse saab panna tööle mitu korda nädalas.

Kas kujutad ette kui palju võtaks selline puhastus nädalas sinu aega? Pesev robottolmuimeja puhastab põrandad ära siis, kui pere pole kodus. Täpselt samamoodi nagu robotmuruniiduk, mis pesemise asemel hoiab muru täpselt parajas pikkuses. Pärast päevaseid asjatoimetusi saavad kõik astuda puhtasse koju, muljetada oma päevategevustest ja nautida ühist õhtusööki.

Kui soovid hoida oma aega kokku ja tagada puhta kodu, siis avasta Kaup24 ja Hansaposti tootevalik, kust leiad erinevad pesevad ja klassikalised robottolmuimejad. Tutvu erinevate toodetega, et leida just see robottolmuimeja, mis on parim sinu koju. Kui sinu jaoks on oluline pesev robottolmuimeja, siis veendu, et mudelil, mille oled välja valinud oleks see funktsioon olemas. Kaup24 ja Hansapost pakuvad sulle ka palju muud, kui soovid kodukoristuse veelgi lihtsamaks muuta, leia ka aknapesurobot ja robotniiduk.

Mille alusel valida pesev robottolmuimeja?

Robottolmuimeja valikul pane paika umbkaudne eelarve ja arvesta oma kodu suuruse, planeeringu ja põrandapindadega. Robottolmuimeja on kõige sobilikum koju, millel on avar planeering ja kus on palju põrandapinda vähese mööbliga. See ei tähenda, et tuba peaks olema tühi, aga mida vähem on asju ees, seda rohkem ja kergema vaevaga saab robottolmuimeja põrandad puhtaks. Seetõttu on ka oluline, et enne selle tööle panekut, koristaksid maas vedelevad mänguasjad ja muud esemed.

Põrandapind on oluline, et veenduda, kas pesev robottolmuimeja suudab seda puhastada ja selle peal liikuda. Mõned soodsamast hinnaklassist seadmed võivad jääda hätta vaipkatete puhastusega või nende peal liikumisega. Seega, kui sul on kodus palju vaipkatteid ja erinevat tüüpi põranda pindasid, siis veendu selles, et seade suudab need tõhusalt puhastada.

Kolmandaks, eelarve annab sulle umbkaudse indikatsiooni vahemikust, kust robottolmuimejat otsida. Muidugi ei tohiks see olla ainsaks indikaatoriks, mille põhjal ostuotsust teha, sest soodne valik ei ole alati kõige parem. Võrrelda tasub omavahel erinevaid funktsioone ja omadusi ning selle kõige juures võtta arvesse hinda, et mõista, kas see on mõistlik.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.