ROG Flow Z13 viib mängumugavuse täiesti uuele tasemele

Iga mänguriarvutitega kokku puutunud kasutaja on kindlasti kuulnud ka ROG nime, sest ende tootevalikust leiab arvuteid igale maitsele, ole sa alles algaja või juba karastunud proff. Nüüd on aga ROG valikus saadaval täiesti uus mudel Flow Z13, mis oma kaks ühes kujundusega viib mängimise täiesti teisele tasemele.

Unikaalne disain, mis avardab kasutusvõimalusi

ROG Flow Z13 tahvelarvuti retro-futuristlik disain koos alumiiniumist korpusesse lõigatud kujunduselementidega on efektne ja meeldejääv. Aga mitte ainult – mõeldud on ka praktilise poole peale ning seepärast ei pea kasutaja muretsema sõrmejälgede pärast, kuna tänu spetsiaalsele korpuse kattematerjalile ei jää neid näha.

Samuti annab lisaväärtust korpuse tagumisele küljele sisse ehitatud toejalg, mida saab lahti voltida 170 kraadi ulatuses ja endale sobiva asendi leida.

Efektsele välimusele annab lisa ka tagumisel küljel paiknev läbipaistev ava, läbi mille näeb arvuti emaplaati ja teisi komponente. Seda kõike aitab esile tõsta aga ava ümbritsev LED valgustus.

Lisad igale maitsele

ROG Flow Z13 tahvelarvutit saad kasutada täpselt oma vajadustest lähtuvalt. Kui lisavarustust kasutada ei soovi, siis võid mängida otse puutetundlikul ekraanil. Soovi korral saad aga ühendada kuvariga imelihtsalt ka klaviatuuri või siis hoopis mängupulti kasutada.

Muidugi ei piirud Flow Z13 kasutamine ainult mängimisega – saad seda kasutada töös või vabade hetkede nautimiseks. Vajadusel ühendada külge ka kaks lisamonitori.

Tasemel omadused

13.4 tolline IPS ekraani on võimalik valida kahes kombinatsioonis – 4K (3840 x 2400) resolutsiooniga, mis toetab 60 hertsist värskendussagedust ning FHD (1920 x 1200) resolutsiooniga, mis toetab 120 hertsist värskendussagedust.

Parima kogemuse jaoks on paneelid varustatud ka Adaptive Sync ja Dolby Vision tehnoloogiatega. Ekraanilt ei puudu ka puutetundlikus ning seda on võimalik kasutada ka puutepliiatsiga.

Heli jaoks on ROG Flow Z13 varustatud kahe kõlariga, mis tänu Hi-Res Audio ja Dolby Atmos toele annavad parima kuulamiskogemuse. Lisaks sellele on kasutusel ka helisummutav mikrofon, mis aitab müra taseme võimalikult madalaks viima, et see mängusessiooni või vestlust ei segaks.

Tahvelarvutile omaselt on Flow Z13 ka ülimalt mugav seade kaasas kandmiseks. 1,1 kg kogukaal ja kompaktsed mõõtmed võimaldavad seda endaga muretult kaasa võtta ning vajadusel kiirelt kasutada. Ringi liikumisel aitab kaasa ka Fast Charging aku laadimise tehnoloogia, mille abil saad kõigest 30 minutiga aku kogumahutavusest täita.

Ka ühenduse osas pole Flow Z13 puhul kompromisse tehtud. Saadaval on USB-C ja USB-A pordid, lisaks XG Mobile ühendus väliste seadmetega ühendamiseks. Kõrvaklappide jaoks on eraldi pesa ning samuti ka Micro SD kaardile. Toitenupu sisse on aga peidetud ka sõrmejäljelugeja, mis teeb kasutamise eriti mugavaks ning lisab samas ka turvalisust.

Esmaklassiline mängukogemus

Kõige selle ohjamiseks on kasutusel uusimad Inteli seeria kiibid, mida saab valida nii i5, i7 kui ka i9 versioonide vahel. Protsessoreid toetavad NVIDA GeForce RTX 3050 ja RTX 3050 Ti graafikakiirendid, maksimaalse jõudluse saavutamiseks on Flow Z13 puhul kasutada ka MUX lülitit, mis aku mahutavuse arvelt lisab võimsust veelgi. Muidugi on ka muus osas kasutuses tipptehnoloogia – 16 GB 5200 Mhz LPDDR5 muutmälu ja 1 TB M.2 SSD mälumaht, et kasutuskogemus oleks sujuv ning ka suuremahulisi mänge ja faile saaks murevabalt talletada.

Võimsa sisu jaoks on tarvis ka samal tasemel jahutussüsteemi. Tahvelarvuti kuju silmas pidades on see võimaldanud korpusesse paigaldada suuremad Arc Flow ventilaatorid ning jahutustorustiku. Lisaks aitab kaasa ka tahvelarvuti püstine asend, mille kaudu soojus lihtsamini eralduda saab.

Selline jahutussüsteemi ülesehitus Flow Z13 juures on võimaldanud viia mürataseme miinimumini ning ka suure koormuse juures püsib tahvelarvuti väga vaiksena.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.