Sisuturundus

WRX560 – Uus Synology Wi-FI 6 Mesh (silmusvõrk) ruuter

Käesolev aasta on olnud Synology jaoks väga põnev turule tulevate seadmete osas. Lisaks äsja välja tulnud Wi-Fi 6 võrku toetavale ruuterile  RT6600ax on Synology tootevalikus nüüd ka Wi-FI 6 mesh (silmusvõrk) ruuter WRX560.

Vaadates uue mudeli tehnilisi näitajaid, sarnanevad need mõningaste erinevustega Synology lipulaeva mudeliga. Nimelt kasutatakse uues ruuteris neljatuumalist 1,4 GHz protsessorit ja 512 MB RAM (muutmälu) 

Rohkem infot Synology ruuterite kohta leiad SIIT.

Mõeldud kaasaegse nutika kodu jaoks

Mudel WRX560 kasutab kahte tüüpi antenne – 2T2R + 4T4R mitmesuunaline suure võimendusega dipool (2,4 GHz/5 GHz) maksimaalse kiirusega kuni 600 Mbps sagedusel 2,4 GHz ja 2400 Mbps sagedusel 5 GHz.

Tänu nutikale tootearendusele on kõik antennid sisseehitatud. Uus mudel toetab järgmiseid traadita ühenduse Wi-Fi standardeid 802.11 b/g/n/ax (2,4 GHz) ja 802.11 a/n/ac/ax (5 GHz).

Kiirem WiFi parema levialaga

WRX460 on Wi-Fi 6 ruuter, mille eripäraks on integreeritud kolmeribaline raadio, mis katab uut 5,9 GHz sagedusvahemikku. See aga tähendab, et uus 5,9 GHz sagedusala toob juurde ühe kanali sagedustel 80 ja 160 MHz, samuti kaks kanalit sagedusel 40 MHz ja neli kanalit sagedusel 20 MHz.

Arvestades, et need ribad töötavad sõltumatult, saab rohkem kasutajaid samaaegselt andmeid voogesitada tehes seda jõudluse halvenemiseta.

High performance in a space-saving design

Wi-Fi silmusvõrk (mesh)

Tihti ei piisa kontorites või suuremates majapidamistes ühest ruuterist, et saavutada hea WiFi leviala. Saamaks head ja kiiret ühendust võimaldavad uusimad silmusvõrgu tehnoloogiad lisada täiendavaid WiFi-punkte.

Synology Wi-Fi silmusvõrgu tehnoloogiaga vahetab automaatselt kasutajat pääsupunktide vahel –  enam ei pea seda käsitsi tegema. Olenemata sellest millise WiFi-punktiga seade on ühendatud, on alati ainult üks võrgu nimi mida peate meeles pidama.

Kui ühendada ühte süsteemi mitu Synology ruuterit (WRX560 või muu) saate luua ühtlase ja kiire kogu kodu levi ühe Wi-Fi nimega.

One Wi-Fi network name (SSID)

Terviklik haldus ja vanemlik järelevalve läbi Synology Router Manager-i (SRM)

SRM (Synology Router Manager) on Synology ruuterite operatsioonisüsteem, kus nii Synology varasemad kui ka uued kasutajad leiavad SRM-is tuttava ja hõlpsalt kasutatava töölaua, mille välimus ja ülesehitus on sarnane DSM-i omaga.

Erinevus DSM-iga seisneb selles, et salvestusfookuse asemel keskendutakse võrgu loomisele ja sätetele. DSM-is on vaikimisi sinu töölauale paigaldatud järgmised rakendused: Network Center, Wi-Fi Connect, Safe Access, Control Panel, Package Center ja SRM-i spikker. SRM-is on ka paketikeskus, kust saab alla laadida näiteks VPN-serveri või Radiuse-serveri.

Kui tunned huvi Synology seadmete vastu Eestis, saad tutvuda valikuga Arvutitark veebipoes.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.