Xiaomi tõi müügile oma esimese päris nutikella. Firma on teinud kelli ka varem, aga need on pigem olnud klassikalise kella disainga aktiivsusmonitorid, mitte nutikellad. Xiaomi Watch 2 Pro on aga Wear OS-i kasutav päris nutikell.
Xiaomi kell ahvatleb klassikalise disaini ja hea hinnaga. Stiilse korpuse ja üsna suure akuga kella tavaline versioon maksab 269 eurot ning LTE versioon 349 eurot.
Kellal on stiilne, klassikalist analoogkella meenutav disain ja kvaliteetne 46 mm roostevabast terasest korpus. Kuna kella tehakse ainult ühes mõõdus, ei sobi see väikesele randmele. Suurest teraskorpusest hoolimata kaalub kell koos nahkrihmaga 65 grammi, vähem, kui võiks arvata. Kellal on ka üsna tavapärane 5 ATM veekindlus ja see sobib ujumiseks.
See lugu on Geeniuse ja PRO tellijatele.
Logi sisse või vormista tellimus hinnaga 1 € kuu:
Tutvumishind!
Geeniuse tellimus
- Ligipääs seitsme Geeniuse portaali kõikidele artiklitele.
- Ajakirjade Autoleht, Autoleht Ekstra ja Digi artiklite lugemisõigus veebis.
8,99 € 1 € / kuu

Maksad esimesel kuul 1 €. Prooviperioodi järel jätkub tellimus hinnaga 8,99 € kuus. Soodushinnaga pakkumist saad kasutada ühe korra. See on automaatselt pikenev püsitellimus, mille saad igal ajal tühistada. Juhul kui kasutad tellimuse vormistamiseks mobiilimakset, lisandub hinnale 0,32€ teenustasu.
Tellimus ei sisalda tehnoloogiaprofessionaalidele suunatud DigiPRO ega investeerimisportaali Rikas Geenius artikleid. PRO tellimiseks klõpsa siia, Rikka Geeniuse saad tellida siit.
Tellija andmed
Soovid maksta arvega, teha hulgitellimuse või otsid teistsugust tellimust? Kõik tellimisvõimalused leiad siit.