Tavid otsib oma ridadesse kuldaväärt inimest: tööd saab digiturunduse virtuoos

Põhja-Euroopa suurim väärismetallide müüja Tavid on otsimas enda sekka tõelist digiturunduse virtuoosi – inimest, kes tahab ja oskab inimesteni viia olulise sõnumi või väärtusliku uudise. Millist inimest Tavid enda töötajana näeb?

Eelkõige soovib Tavid leida säravat inimest, kes julgeb ettevõtluses toimivad turundusnippe pea peale pöörata ning mõelda välja toimivaid lahendusi, mis looks uusi digitaalse turunduse maailmas toimivaid seaduseid.

Töötasu alates 50 000 eurot aastas

Tulevasele töötajale pakub Tavid kaasaegset ja mõnusat töökeskkonda, kust ei puudu kõige tänapäevasemad lahendused. Kolleegid, kellega koos ühise eesmärgi nimel töötatakse, on pigem sõbrad kui lihtsalt igapäevased töökaaslased.

Kolleegidelt saadavate teadmiste ja kogemuste abil ning tulevase infovirtuoosi loovusest ja kõrgest mõttelennust tekib sünergia, mis loob võimaluse anda oma tööalasele arengule täiesti uus dimensioon. Muidugi on selle arengu hoogustamiseks vaja teadmisi finantsmaailma tegelikust toimimisest, mida tööle asudes kandidaadile kindlasti üle räägitakse.

Töötaja teenib endale välja väärilise tasu, mis algab 50 000 eurost aastas. Tavidi kõrva paitaks ka fakt, kui oled varasemalt teinud tegusid spordimaailmas – sellisel juhul tead ilmselt liigagi hästi, mida tulemuste nimel pingutamine endast tegelikult kujutab.

Turundusalast haridust ei tohi olla

Kui kahtled, kas kandideerida või mitte, ei tohi kordagi arvata, nagu oleks selleks tööks ilmtingimata vaja turundusalast haridust. Vastupidi: Tavidisse julgustatakse eelkõige kandideerima neid, kellel just puudub turundusalane haridus.

Kui tööotsijal peaks olema mõnest ülikoolist saadud turundusalane diplom, siis tuleb valmis olla selleks, et pead enda valmisolekut Tavidi ridades töötamiseks tõestama. Kõige olulisem on, et tulevase virtuoosi silm säraks ning sõrmed töötaksid.

Julgus mõelda kastist välja

Kandidaadil on suurepärased võimalused saada Tavidisse valituks, kui ta on leidlik, loominguline ning julgeb mõelda kastist välja. Loomulikult peab kandidaadil olema tohutu huvi ja kirg digimaailma vastu. Ühtlasi tunneb tulevane virtuoos end samamoodi mugavalt nii sotsiaalmeedias toimetades kui ka sisuloomes, mis tarbijat eesmärgipäraselt köidab.

Vähem oluline ei ole kindlasti selgete sõnumite loomise oskus. Ideaalne kandidaat loob kõnetavaid ja elegantseid sõnumeid, mis sütitavad huvi ja julgustavad tegudele. Seega kui tajud, et oled teabe edastamises sama tugev kui Einstein erirelatiivsusteoorias või Tänak ralliradadel, siis oled õige kandidaat.

Võib ka ebaõnnestuda

Tavidis töötades mängib olulist rolli tahe õppida ja pidevalt areneda. Kandidaati ei heiduta ebaõnnestumised: vaid läbi katsetuste ja riskimiste, mis võivad vahel tunduda hullumeelsed, jõuad uute ja toimivate lahendusteni. Seda on kuulsad ajaloolised tegelased korduvalt tõestanud, seega on tegemist kindlasti faktiga, mida pole tarvis ümber lükata.

Julgus vahel ebaõnnestuda aga ei tähenda, et töös võiks olla hooletu. Oluline on oskus mõelda süsteemselt ning äriliselt – raha ei loobita tuulde, vaid tegutsetakse kaalutletult, tuginedes mõõdetavatele tulemustele ning analüüsidele. Niisis tasub olla loominguline, kuid ka analüütiline pool tuleb selles töös igati kasuks.

Kandideerimiseks pole vaja klassikalist CV-d

Tavidisse kandideerimiseks ei ole kandidaadil tarvis hakata üle vaatama tolmukihiga kattunud igavat CV-d. Huvi saab üles näidata, kui lood endale konto Fontese talendipanga keskkonnas. 

Oluline on eelkõige näidata mõtlemisvõimet: selle asemel, et tutvustada lakooniliselt senist haridusteed, tuleks panustada sellele, et tutvustaksid end formaadis, mis näitab kandidaadi loovust – olgu selleks portfoolio senistest tegemistest, video või mõni muu pakutavale töökohale sobivust demonstreeriv võimalus. Valik on sinu!

Usaldusväärne partner

Valuutavahetuse ja investeeringukulla müügiga tegelev ettevõte Tavid AS on rahvusvahelise Tavex Grupi asutaja ja omanik. Tavidist on koos tütarettevõtetega 30 aastaga kujunenud Põhja-Euroopa suurim väärismetallidega kaupleja, tegutsedes ühtekokku 9 riigis. Tavidile on oluline olla usaldusväärne partner nii klientidele, koostööpartneritele kui ka töötajatele. 

Tavidiga liitudes peab olema valmis tormiliseks sõiduks. Töö võib lennutada sind kõrgustesse, millest täna veel unistadagi ei oska. Niisiis, kui unistad kõrgest lennust, tasub kindlasti kätt proovida!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.