Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufsen Beoplay EQ kõrvaklapid on neile, kes hindavad stiilset välimust ja kvaliteetset heli

Muusikat saab kuulata igasuguste kõrvaklappidega, kuid tõelist naudingut helide maailmast ei paku sugugi kõik neist. Pole saladus, et mida kallimad kõrvaklapid, seda kindlam võid olla, et saad neist tipptasemel muusikaelamuse. Kui otsid kõrvaklappe, millel rõhk just kvaliteetsel helil, siis Bang & Olufsen Beoplay EQ mudel on igal juhul hea valik.

Bang & Olufsen panustab oma toodetes eelkõige kvaliteedile ja heale välimusele. Beoplay EQ kõrvaklapid pole erandiks. 6,88 mm kõlarielemendid edastavad võimsat, samas tasakaalustatud heli, nii et saad oma lemmiklugusid nautida täiel määral.

Mürasummutust saad Beoplay EQ mudelil seadistada mitut moodi: kui tarvis, võid luua enda ümber täieliku vaikuse ja vastupidi – taustahelisid hoopis võimendada. Tänu kuuele erisuunalisele mikrofonile on ka kõned kristallselged ning oma juttu ei pea üle kordama.

Vastupidavus pole samuti mureks: klappide korpuses on peale plasti kasutatud ka alumiiniumit ja laadimiskarp on tehtud üleni alumiiniumist – nii et võid need südamerahuga koti mis tahes sahtlisse poetada. Muuseas, mugavad otsikud on saadaval neljas suuruses, seega pole keeruline just enda kõrvakuju järgi sobivad leida.

Hoolimata oma väiksusest, saad kõrvaklappe ühe laadimiskorraga kasutada kuni 20 tundi jutti. Kasutades aktiivset mürasummutust, väheneb kasutusaeg kuue ja poole tunni peale, kuid tänu kiirlaadimisele saad kaks tundi kasutust juurde kõigest 20-minutilise laadimisega.

Beoplay EQ klappide kohta saad lähemalt uurida tootja kodulehelt. Samuti on need müügil Miterassa e-poes, kus pühade perioodil saad need soetada korraliku, 25-protsendilise soodustusega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.