Bang & Olufseni blogi

Bang & Olufseni uus teler on nüüd trendika 48-tollise OLED ekraaniga

Võiks ju küsida, miks ometi OLED teleritel ei tule välja aina uusi ja veel suuremaid mudeleid (oleme näinud isegi 88-tolliseid OLED-e), kuid praegu on hoopis uue trendina turule jõudmas väiksemad, 48-tollised. Bang & Olufsen uuendas oma tippteleriseeriat samuti 48-tollise OLED ekraaniga.

OLED paneelid on kallimad kui tavalised ning sellepärast on ka tootjatel valik väiksem: seni vaid 55-, 65- ja 77-tollised olid levinuimad suurused. 48-tolline variant lisandus esimesena eelmisel aastal LG paneelivalikusse ja Bang & Olufsenil on samuti just LG-lt tellitud ekraanipaneel kasutuses.

Miks väiksem OLED on hea, sellele ei pea kaua vastust otsima. Inimeste kodud on küll suurenenud, ent mitte nii palju, et igasse tuppa oleks vaja hiiglaslikku ekraani. 48-tolline on aga just selline paras suurus, et pole köögi- või magamistoateleka mõõtu, vaid sobib täiesti keskmisesse või isegi suuremasse elutuppa. Lisaks veel Bang & Olufseni disain, mis Contouri seerias on minimalistlik ja stiilne, erinedes teistest lameekraaniga teleritest oma kõlaripaneeli poolest ja veel mõnede mugavustega, mida mujal ei kohta.

Üheks selliseks mugavuseks on näiteks teleri välimuse valiku laiad võimalused. Valida saab tekstiilist või puidust erineva tooniga esipaneele, kinnitust seinale või pikka põrandajalga, aga kui on tahmine telekas traditsiooniliselt telerilauale tõsta, siis on olemas ka madalam jalg. Nii jala kui esipaneeli tooni saab panna kokku sobituma.

Bang & Olufsen Contour 48″ on varustatud võimsa kõlarisüsteemiga, mis koosneb kokku 11 kõlarist. Dolby Atmose toega helisüsteem on ühilduv Bang & Olufseni Multiroom helilahendusega.

4K OLED ekraanil on Dolby Vision HDR-i tugi, muusikat saab striimida Apple AirPlay 2, Bluetoothi ja Chromecastiga teistest seadmetest. Teleri puldil on neli programmeeritavat nuppu, mille saad määrata kas mõnele lemmik-kanalile või teleriäpile. Ühendustest on olemas kolm USB pesa, neli HDMI 2.1 ühendust, WiFi ja Bluetooth.

Bang & Olufseni BeoVision Contour 48″ 4K OLED teleri saad tellida siit või Bang & Olufseni salongist (Tallinn, Endla tn 16) kohapealt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.