Bang & Olufseni blogi

CES-il näidati parima heliga arvutit: HP Envy 32 AiO koos Bang & Olufseni ribakõlariga

Praegu on ajad, mil paljude väiksemate kodude keskseks meediaseadmeks ongi kõik-ühes arvuti, kus ühte korpusse on mahutatud nii võimas lauaarvuti, mängukonsool, puuteekraan kui ka meediakeskus filmide vaatamiseks ja muusika kuulamiseks. Üsna tihti võib heli olla sellise komplekti nõrgim lüli, kuid HP on selle vea kõrvaldanud kvaliteetse Bang & Olufseni ribakõlariga ekraani all.

HP Envy 32 All-in-One pole kaugeltki igav arvuti ning kõik-ühes tähendab siin tõesti KÕIKE, sest sa ei pea tõsisemaks muusika- ja kinoelamuseks enam teist seadet kõrvale muretsema. Bang & Olufsen on varemgi näiteks sülearvutitele ja autodele kvaliteetseid helisüsteeme pakkunud, aga suure 32-tollise lauaarvutiga on see eriti mugav, sest ruumi on piisavalt otse kuulaja ees ning samamoodi nagu Bang & Olufseni enda Beovisioni seeria nutitelerites, saab ka kõik-ühes arvutis paigutada pika sisseehitatud ribakõlari otse ekraani alla soliidse võre taha, et heli tunduks tulevat täpselt sealt, kust peabki – ekraanilt.

Sisseehitatud kõlarikomplekt sisaldab kaht kõrgete sageduste kõlarielementi, kaht keskmiste sageduste jaoks ja üht bassikõlarit. Lisaks asuvad ribakõlari korpuses veel kaks passiivelementi heli peegeldamiseks.

Samast kvaliteediklassist on heliallikad tavaliselt eraldi kodukinoseadmetes.

Niisiis, Bang & Olufsen on sidunud end tootega, mis läheb hästi kokku ka nende enda brändi põhiomadustega – lisaks kvaliteetsele muusika ja muu heli edastamisele on ka välimus soliidne ning hästi disainitud. Kõlarielemendid on kaetud akustiliselt läbipaistva kangaga, mis annab Bang & Olufseni teistele audiotoodetele sarnase luksuslikuma välimuse, lisaks on nähtaval kohal ka nahast Bang & Olufseni logo.

HP arvuti ekraan on väga sobiv nii arvutitöö tegemiseks kui meelelahutuse tarbimiseks. Samalt 32-tolliselt ekraanilt võid vaadata telesaateid, filme, Netflixi või Youtube´i 4K HDR videosid.

Puudub küll eraldi suur bassikõlar, kuid ribakõlaris asuvad bassielemendid suudavad siiski keskmise toa mõnusa bassiga täita.

Muudest tehnilistest näitajatest tasub välja tuua veel see, et HP kõik-ühes masinal on juhtmevaba laadimise alus ekraani all plaadil, 31.5-tolline 4K HDR600 ekraan (kõige laiem ekraan üldse kõigist All-in-One arvutitest), 9. põlvkonna Intel Core i7 protsessor ja NVIDIA GeForce RTX 2080 graafikakaart, 1 TB massmälu ja 32 GB operatiivmälu.

Arvuti kõlarid on spetsiaalselt Bang & Olufseni heliinseneride poolt disainitud ja seadistatud, toetatud on ka juhtmevaba heliedastus nutitelefonist või tahvlist arvutikõlaritesse isegi siis, kui arvuti ise on välja lülitatud. Sel juhul töötavad Bang & Olufseni kõlarid iseseisva muusikakeskusena.

Bang & Olufseni kõrvaklappe, kõlareid, telereid ning teisi ettevõtte bränditooteid saab osta Bang & Olufseni salongist Endla tänav 16 ning e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.