Klicki 1000 soovitust

Abiks numbriinimestele: väike lisaklaviatuur teeb elu lihtsamaks

Sülearvutite valdavaks trendiks on see, et need muutuvad aina väiksemaks, õhemaks ja võimekamaks. See tähendab aga seda, et mitmete profitasemel arvutite küljes pole ruumipuuduse tõttu enam isegi eraldi numbri-klaviatuuri. Selle vea saab aga õnneks lihtsalt parandada.

Klicki tootevalikust leiab USB-kaabli abil arvutiga ühendatava numbriklaviatuuri, mis lisab masinale juurde selle, millest kõik numbritega igapäevaselt tegelevad inimesed unistavad ja mis valdavalt 13,3-tolliste ekraanidega ultrabookide juurest puudu on: mugava viisi arve sisestada.

Mitmed inimesed, kes peavad tihti numbritega tööd tegema, olgu nendeks andmesisestajad, raamatupidajad või ärijuhid, kel tuleb Exceliga töötada, saavad numbriklaviatuuri abil elu märksa lihtsamaks ja kiiremaks muuta. Kuna kõik numbrid on ühes kohas mugavalt koos, ei ole vaja kasutada klaviatuuri kohal asuvat numbririda ning kõik andmed saavad hoopis kiiremini sisestatud.

Kuna väike klaviatuur on ka mugavalt kaasaskantav, saab seda hoida arvutikotis, et just seal, kus vaja välja tõmmata ja kõik numbrid ära sisestada.

Klaviatuuri hind Klicki poes on 9,99 eurot.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.