Klicki 1000 soovitust

Abivahend, mis aitab kõik heliseadmed juhtmevabaks muuta

Kui sul on kõrvaklapid, muusikakeskus või kõlarid, millel puudub juhtmevaba ühendus, siis ei tähenda see veel kaablite külge aheldamist. KitSound Wireless Music Adaptor 2 (hind 29,99 eurot) ongi just selline adapter, mis ühelt poolt pakub võimalust oma juhtmevabadesse kõrvaklappidesse näiteks telekast või muusikakeskusest muusikat saata või teistpidi – saad oma tavalised juhtmega kõrvaklapid muuta traadita ühendusega klappideks või saata näiteks mobiilist üle Bluetoothi heli oma tavalise 3,5 mm pistikusisendiga muusikakeskusse.

Kitsoundi seade töötab mõlemat pidi – muudab juhtmest sisse tulnud muusika edastatavaks üle Bluetoothi või vastupidi – võtab Bluetoothiga mobiilsest seadmest muusika vastu ja saadab selle seadmesse, mis oskab vaid juhtme kaudu saabuvat signaali vastu võtta.

Kuna Bluetoothi üheks eeliseks on veel ka muusika juhtimine, siis on Kitsoundi seadmel küljes mugavad juhtnupud eelmise või järgmise loo valimiseks ja helivaljuse reguleerimiseks.

Lisaks on adapteril olemas ka kinnitusklamber, et seda saaks tasku külge või mujale kinnitada.

Seade töötab akudelt kuni 9 tundi nii saatja kui vastuvõtja režiimis. Seda, mispidi tahad, et adapter töötaks, saad valida küljel oleva mehaanilise lülitiga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.